Skocz do zawartości

przystojniak i bielizna


akinom.93

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację: U mnie w domu, pod drzwiami od łazienki przytulił mnie od tyłu pewien przystojniak, chłopak mojej przyjaciółki i chłopak który mi się podoba. W rzeczywistości się bardzo lubimy. Gdy go widzę ogarnia mnie euforia. W śnie czułam żołądek w gardle i niesamowite szczęście. Był pogodny dzień. I padało na nas słońce. Mam 17 lat, a on 21,5. Dodam jeszcze, że byliśmy w samej bieliźnie. On w szarych i śmiesznych bokserkach, a ja w swoich ulubionych rzeczach: niebieskim biustonoszu i różowych majtkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu podoba się tobie bardzo ten przystojniak i dlatego aż go sobie wyśniłaś. Myślisz, że tworzylibyście fajną parę - bielizna oznacza szczęście rodzinne a więc także dobre relacje partnerskie. Drzwi od łazienki - troche się chyba wstydzicie siebie i swoich uczuć. Słońce, pogodny dzień, odczucie niesamowitego szczęścia - to chyba nie trzeba tłumaczyć, chyba się zakochalaś. Tylko co na to przyjaciółka? Dobrze że jej nie było w tym śnie ;)). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akinom.93 nie przejmuj się tak bardzo snem, o tej przyjaciółce we śnie to powiedziałam żartobliwie, ale skoro pytasz to po prostu musiałabyś we śnie zapamiętać w jakich okolicznościach się pojawiła i jak się zachowywała - ale skoro jej nie było to tez jest jakiś znak. Widocznie bardziej zależy ci na chłopaku niż na przyjaciółce, ale to nic złego. Jesli chcesz mojej rady to po prostu obserwuj rzeczywistość, może w końcu oni się rozejdą i ty będziesz mogła bardziej się do niego zbliżyć...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...