Jump to content

Co robię źle?


Teusz
 Share

Recommended Posts

Otóż moja praktyka to położyć się i zrelaksować. Wizualizuję sobie, że moje ręce, położone wzdłuż ciała, zaczynają pulsować energią. Po jakimś czasie przestaje nimi czuć jakiegokolwiek podłoża oraz nakrycia. Uczucie to z wolna przenosi się na resztę ciała, ale przeważnie nie na całe. Głównie na ręce ponad łokcie i klatkę piersiową. Mniej nogi, a w okolicach głowy praktycznie nie czuję nic (jedynie dwa dni temu udało mi się jakby wzmocnić ten przepływ, czułem wtedy tą energię w całym ciele, głowa jakby mi pulsowała, choć nie jest to najtrafniejsze określenie - a lewy policzek "łaskotał" bardziej od prawego).

Po chwili mam wrażenie, że moje ręce (później klatka) mimowolnie się unoszą (zjawisko zachodzi o różnym nasileniu - raz jakby wyżej, raz niżej)... a unoszą się tez realnie. Początkowo nie czuję nakrycia, ale po jakimś czasie następuje jakby wyczerpanie, zaczynam dostrzegać, że moje ręce są uniesione i podtrzymuje je za pomocą mięśni. Równolegle też zaczyna walić serce. Kiedyś uderzało zdecydowanie bardziej, niemniej obecnie i tak przeszkadza.

 

Stąd moje pytanie. Co robię źle i jak to poprawić?

Link to comment
Share on other sites

Hmm wychodzi na to, że nie umiesz się całkiem "odciąć" od ciała, skoro ręce też się podnoszą. Musisz poćwiczyć, pomedytować, nie denerwować się tak :D albo wejść przez LD ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mam niekiedy podobnie.sobie i tobie proponuje nauke nad relaksacja i poglebianiem go .ja ogolnie dobrze potrafie sie zrelaksowac ale w pewnym momencie mam scisk miedzy brwiami i ogromna ochote poruszenia sie.pisze o tym ktorys raz czy ktos wie jaka jest tego przyczyna.? z gory dzieki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...