Skocz do zawartości

Bar przydrożny, syn i córka, ja piłam alkohol, samochód


lastrada

Rekomendowane odpowiedzi

W moim śnie, z córką i synem zatrzymaliśmy się w przydrożnym barze. Dzieci coś zamówiły na wynos, a ja miałam zapłacić, odebrałam paragon, ale zszokowała mnie kwota na nim. Poprosiłam o korektę. Barman przeprosił i poszedł gdzieś z paragonem, a ja poprosiłam o "pięćdziesiątkę" alkoholu i jednym haustem to wypiłam.( W realu nie nadużywam :)) Barman wrócił po chwili, przepraszał i wystawił nowy paragon, ale kiedy wyszliśmy na zewnątrz zorientowaliśmy się, że nie doliczył alkoholu. Nie wróciliśmy jednak, żeby dopłacić, choć chciałam to zrobić. Dzieci zaczęły żartować, że nam się fuksło, a poza tym śpieszymy się. Nagle stanęłam przed białym samochodem i chciałam do niego wsiąść w przekonaniu, że to nasz. Przyglądałam mu się jednak uważnie: był przeszklony i czyściutki - patrzyłam na niego chwilę, gdy dzieci szarpnęły mnie za ramię :"Oj, mamo nigdy chyba nie nauczysz się rozpoznawać marek samochodów...". I na tym się zbudziłam. Jeśli ktoś potrafi podpowiedzieć mi o czym dumała moja podświadomość, będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli jeździsz dużo samochodem to uważaj na ograniczenia to jest ta "piędziesiątka" bo kwota z paragony będzie duża (mandat) zaś biały przeszklony samochód to może być wideorejstrator ( zaś nie doliczenie to więcej przekroczeń) zoś knajpa teren zabudowany.

Jednym słowem noga z gazu abyś nie trafiła do "Uwaga Pirat"

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...