Jump to content

Proszę o interpretacje snu dot.mojego ślubu


milkeaa

Recommended Posts

Jestem panną ale w związku o zaręczynach, ślubie na razie nie rozmawiamy natomiast bardzo często mam sny dotyczące swojego ślubu z osobą z która jestem w związku. Dzisiejszy sen : jesteśmy w kościele ale ten kościół jednocześnie jest salą weselną,mam na sobie krótką białą sukienkę,składamy sobie przysięgę jednak brak obrączek-tak jakby nie były ważnym i niezbędnym elementem, nie całujemy się. W tym śnie natomiast jest postać, która wywołuje u mnie złe emocje-podenerwowanie,jest to kobieta,która znam jest zoną kuzyna mojego faceta(ona w każdym śnie w jakim się pojawi budzi we mnie negatywne emocje, na żywo zresztą też). Po ślubie przychodzi czas wesela.Jemy posiłek pora na pierwszy taniec jednak nie tańczmy bo "przenoszę" się w miejsce tak jak by po ślubie-na przystanek autobusowy gdzie spotykam koleżankę która w przyszłym roku wychodzi za mąż-chwale się jej ze jestem mężatką wcześniej niż ona, rozchodzi mi się o to ,że nie było obrączek, jednak patrze na swój palec a tu obrączka i pierścionek zaręczynowy (obrączka tak jakby tytanowa, jest nałożona na pierścionek -o to ich położenie zaczyna mi się rozchodzić że dlaczego nie pierścionek leży na obrączce)

Skomplikowany sen niestety w każdym śnie o ślubie jest element braku obrączki czego nie rozumiem.

 

Poproszę o interpretacje,może pozwoli mi ona coś zrozumieć i z góry dzięki :oczko2:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To są poprostu twoje obawy jesteś zaręczona ale daty ślubu nie masz wyznaczonej i to w tobie budzi niepokój że ta chwila może nie nastąpić (to jest ten ślub bez obrączek). Ten niepokój jest również spowodowany tym że "żyjecie jak małżeństwo" a małżeństwem nie jesteście. Co do awersji do kobiety z kościoła to jest to autentyczne uczucie jakie do niej żywisz. Co do koleżanki na przystanku mam wrażenie że chciałbyś ślub mieć za sobą bo ludzie zaczynaja "gadać". Co do tego że żyjecie jak małzeństwo wskazuje nato obraz obrączko- pierścionka - "małżeństwo zostało skonsumowane" - pierśconek jest obrączką.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Jestem panną ale w związku o zaręczynach

Poproszę o interpretacje,może pozwoli mi ona coś zrozumieć i z góry dzięki :oczko2:

 

Ja te "o" zrozumiałem jako "po" zareczynach ale to nic nie zmienia a pierścionek od niego masz?

Link to comment
Share on other sites

To dochodzi do tego nie pewnośc ze względu na brak deklaracji twojego mężczyzny ale wydźwięk obaw jest ten sam bo ten sen spowodowały poprostu obawy, obawy przed "porzuceniem".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...