Jump to content

Ćwiczenie nr 4 :)

Guest Erza
 Share

Recommended Posts

Tak mnie dziś naszło ;)

Ćwiczenie dotyczy mojego miejsca zamieszkania. :)

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd)

2. Kto tam pracuje?

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący?

Zapraszam :)

odp. po weekendzie

ps Arivo możesz wiedzieć co to ;)

Ok, jak dla mnie truuuudne :usmiech:

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) - I Mag, 9 Mieczy, 7 Monet - jak dla mnie szpital i to chyba psychiatryczny

2. Kto tam pracuje? - 5 Mieczy, 2 Monet, II Kapłanka - ludzie, którzy uważają to za swoją porażkę, klęskę, nie mają wyboru i muszą tam pracować, czyżby ktoś tam się kimś opiekował???

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? - 9 Kielichów - woda

Edited by werona

Guest Viperius

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd): (As mieczy), (IV różdżki) - Ciężko wyczuć... Jakaś szkoła sztuk walki? Może jakaś agencja detektywistyczna, coś takiego.

2. (VII miecze, IX pentagramów) - Ludzie o mało... szlachetnych zamiarach? Może coś w stylu złodziei, albo... Przyjmując, że agencja detektywistyczna, czy coś podobnego wychodzi na policjantów/złodziej/szpiegów.

3. IV pentagramów - Żywioł ziemi.

Okropnie mi wyszło te wróżenie... Na dodatek karty są wyraźnie niezadowolone obecnością mojego wahadła...

Pewnie jak kulą w płot ;p

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) 8 buław - straż pożarna, polica albo strzelnica z pozostałymi kartami to więzienie może?

2. Kto tam pracuje? 7 mieczy - heh włamywacze ;p - stróże prawa mi się widzą, strażnicy jacyś

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? głupiec - powietrze woda

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) - As mieczy, Królowa monet, 5 kielichów - ło matko ciężko :) - klasztor, więzienie, szpital, szkoła z internatem, uczelnia

2. Kto tam pracuje? - 9 buław, Rycerz mieczy - strażnicy, nauczyciele oraz jacyś ludzie energiczni, nerwowi, może lekarze

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? - 3 miecze - z powietrzem, umysł, dusza, myśl, pomysł

no powiem że dość trudne ćwiczenie :/

Król Monet Paź Buław 5 Mieczy,przełożenie Miejsce dobrze zaopatrzone, jest tam wszystko i może ładnie wygląda..chyba sporo tam się dzieje, miejsce skupia na sobie uwagę..

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) Rydwan miejsce pełne ruchu, może dosłownie dużo tam jest pojazdów..albo zwierząt.. albo ludzi ogólnie którzy się poruszają..

2. Kto tam pracuje? 3 miecze ktoś, kto pomaga potrzebującym, panuje tam pewien ład i zasady

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? Rycerz Kielichów.. z woda.. /ewentualnie z powietrzem bo mój zawieszony w powietrzu ;)

ja na straż stawiam :zawstydzony:

Ewentualnie szkoła lub coś ze sportem..np jazda konno lub kort tenisowy Buhaha

Edited by olkacool

ŁŁŁŁŁŁoooooo matko ale karty...trudno będzie

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) Arcykapłan,śmierć,5 mieczy coś gdzie uczą,mają te osoby jakiś autorytet,smierć oddala więc może tam ktoś też się oddala,nierówna walka może z naturą z przeciwnościami....

2. Kto tam pracuje?4 pucharów sprawiedliwość,6 mieczy...4 p...zawsze kojarzy mi się z wędkarzami...tu widać,że to osoby,które pracują zgodnie z prawem,zasadami albo w mundurze i podróż,podróżujący ludzie...

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący?Gwiazda powietrze lub woda,albo jedno i drugie...

Przeczytałam wszystkie posty z reguły tego nie robię dopiero po dodaniu swojego...Karty się powtarzają sporo mieczy..mój arcykapłan ma paliusz na nim krzyżyki hahaha pas startowy a krzyżyki to samolociki....ale poważnie...albo jakieś służby typu straż policja,wojsko...

Znowu się okaże,że karty idealne a interpretka do niczego...

jeszcze ja...Ale karty u mnie mroczne ooooooooo...

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd)- 8 Puch/ 9 Mieczy- Dom Publiczny lub jakiś Noclegownia albo Straż Pożarna- coś się dzieje w nocy

2. Kto tam pracuje? Rycerz Mieczy/Sprawiedliwość- ktoś kto niesie pomoc, kto zmienia ubranie w pracy, może jakiś mundur nosi albo ochroniarze

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący?5 Pucharów- woda

To najpierw odpowiedź :)

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) - jest to lotnisko wojskowe

2. Kto tam pracuje? piloci, żołnierze, także cywile

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? głównie z powietrzem i ziemią

Weronka

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) - I Mag, 9 Mieczy, 7 Monet - jak dla mnie szpital i to chyba psychiatryczny - czy ułożenie mieczy na 9 mieczy w tarocie snów nie wygląda jak samolot? :D

2. Kto tam pracuje? - 5 Mieczy, 2 Monet, II Kapłanka - ludzie, którzy uważają to za swoją porażkę, klęskę, nie mają wyboru i muszą tam pracować, czyżby ktoś tam się kimś opiekował??? Kapłanka mogłaby tu być jako tajemnica wojskowa :)

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? - 9 Kielichów - woda

Viperius

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd): (As mieczy), (IV różdżki) - Ciężko wyczuć... Jakaś szkoła sztuk walki? Może jakaś agencja detektywistyczna, coś takiego.

2. (VII miecze, IX pentagramów) - Ludzie o mało... szlachetnych zamiarach? Może coś w stylu złodziei, albo... Przyjmując, że agencja detektywistyczna, czy coś podobnego wychodzi na policjantów/złodziej/szpiegów. całkiem blisko

3. IV pentagramów - Żywioł ziemi.

Ruda Jędza

Pewnie jak kulą w płot ;p

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) 8 buław - straż pożarna, polica albo strzelnica z pozostałymi kartami to więzienie może? strzelnica też tam się znajduje :)

2. Kto tam pracuje? 7 mieczy - heh włamywacze ;p - stróże prawa mi się widzą, strażnicy jacyś

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? głupiec - powietrze woda

Villandra

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) - As mieczy, Królowa monet, 5 kielichów - ło matko ciężko :) - klasztor, więzienie, szpital, szkoła z internatem, uczelnia

2. Kto tam pracuje? - 9 buław, Rycerz mieczy - strażnicy, nauczyciele oraz jacyś ludzie energiczni, nerwowi, może lekarze

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? - 3 miecze - z powietrzem, umysł, dusza, myśl, pomysł

Olkacool

Król Monet Paź Buław 5 Mieczy,przełożenie Miejsce dobrze zaopatrzone, jest tam wszystko i może ładnie wygląda..chyba sporo tam się dzieje, miejsce skupia na sobie uwagę.. oooo taaak :)

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) Rydwan miejsce pełne ruchu, może dosłownie dużo tam jest pojazdów..albo zwierząt.. albo ludzi ogólnie którzy się poruszają..

2. Kto tam pracuje? 3 miecze ktoś, kto pomaga potrzebującym, panuje tam pewien ład i zasady zgadza się

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący? Rycerz Kielichów.. z woda.. /ewentualnie z powietrzem bo mój zawieszony w powietrzu ;) - bo to lotnik ;)

ja na straż stawiam

Ewentualnie szkoła lub coś ze sportem..np jazda konno lub kort tenisowy Buhaha

Arivo

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd) Arcykapłan,śmierć,5 mieczy coś gdzie uczą,mają te osoby jakiś autorytet,smierć oddala więc może tam ktoś też się oddala - bardzo ładnie, często gdzieś wylatują na ćwiczenia ,nierówna walka może z naturą z przeciwnościami....

2. Kto tam pracuje?4 pucharów sprawiedliwość,6 mieczy...4 p...zawsze kojarzy mi się z wędkarzami...tu widać,że to osoby,które pracują zgodnie z prawem,zasadami albo w mundurze i podróż,podróżujący ludzie...

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący?Gwiazda powietrze lub woda,albo jedno i drugie...

Przeczytałam wszystkie posty z reguły tego nie robię dopiero po dodaniu swojego...Karty się powtarzają sporo mieczy..mój arcykapłan ma paliusz na nim krzyżyki hahaha pas startowy a krzyżyki to samolociki....ale poważnie...albo jakieś służby typu straż policja,wojsko... brawooo :spoko_na:

Andola

jeszcze ja...Ale karty u mnie mroczne ooooooooo...

1. Co ciekawego znajduje się w pobliżu? (od czasu do czasu słychać odgłosy stamtąd)- 8 Puch/ 9 Mieczy- Dom Publiczny lub jakiś Noclegownia albo Straż Pożarna- coś się dzieje w nocy

2. Kto tam pracuje? Rycerz Mieczy/Sprawiedliwość- ktoś kto niesie pomoc, kto zmienia ubranie w pracy, może jakiś mundur nosi albo ochroniarze

3. Z jakim żywiołem głównie mają do czynienia ludzie tam pracujący?5 Pucharów- woda

Arivo gratuluję :bukiet:

Dziewczyny, faktycznie ćwiczenie było trochę trudne, ale każda coś trafiła :)

Mam nowe karty..

jeszczę muszę się sporo od nich nauczyć...ale skubane ładnie pokazały, tylko ja nie odczytałam..

;..no tak co to jest- 8 puch ( odlatuje i wraca i tak na okrągło...do tego 9 Mieczy jakby miała samolociki nad głową na mojej karcie)

kto pracuje- Rycerz Mieczy i Sprawiedliwość-no lotnicy w mundurach...

zachowałam się jak 8 Mieczy..jakbym miała przepaskę na oczach jak je interpretowałam:(

Gratuluję Arivo i pozostałym:)

Erza dzięki za ćwiczenie:)

Mam nowe karty..

jeszczę muszę się sporo od nich nauczyć...ale skubane ładnie pokazały, tylko ja nie odczytałam..

;..no tak co to jest- 8 puch ( odlatuje i wraca i tak na okrągło...do tego 9 Mieczy jakby miała samolociki nad głową na mojej karcie)

kto pracuje- Rycerz Mieczy i Sprawiedliwość-no lotnicy w mundurach...

zachowałam się jak 8 Mieczy..jakbym miała przepaskę na oczach jak je interpretowałam:(

Gratuluję Arivo i pozostałym:)

Erza dzięki za ćwiczenie:)

tak jest z nowymi taliami, robią psikusy ;)

Ale zobacz jak ładnie zinterpretowałaś po.. :)

I masz rację, karty bardzo ładnie pokazały..

Moje poprzednie bardziej przemawiały znaczeniami,

Teraz mam The Pictorial Key i zauważyłam, że zaczynaja mówić do mnie bardziej obrazami...

Chyba się z nimi poważnie zaprzyjaźnię :)

Moje poprzednie bardziej przemawiały znaczeniami,

Teraz mam The Pictorial Key i zauważyłam, że zaczynaja mówić do mnie bardziej obrazami...

Chyba się z nimi poważnie zaprzyjaźnię :)

śliczna jest ta talia :)

zamierzam się także na nią :)

bardzo fajne ćwiczonko, myślę, że powinnyśmy częściej sobie takie urządzać :) gratuluję każdej z Nas - w końcu najbardziej liczy się to, że podejmujemy się udziału w takich ćwiczeniach, że próbujemy :) pozdr