Skocz do zawartości

O co chodzi???


Katarzyna8228

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w interpretacji tego snu:

Szłam ulicą w towarzystwie mojego ukochanego, wiedziałam, że jest obok mnie, ale zachowywałam się tak jak by Go nie było. Zobaczyłam w bramie po drugiej stronie ulicy ...psa który jadł duże surowe ryby. Klatka stop... i dalsza część tego snu: Wchodzę do jakiegoś mieszkania nie znanego mi dotąd razem z moim mężczyzną... podchodzę do stołu i widzę moją zmarłą mamusię, zaczynamy rozmawiać:

- Przyniosłam Ci ryby, wiem, że tak bardzo je lubisz.

- Pokaż.

Otwieram swoją torebkę, a tam te same ryby którymi zajadał się tamten pies. Nawet nie były w nic zawinięte tylko tak po prostu luzem w torebce.Całe i się lekko ruszały.

A mama...

- Nic nie widzę.

- Nie widzisz. To poczuj ich zapach.

- Nic nie czuję.

----------------------------------------------- ---------------------------------------------------------

W tym śnie nic nie czułam, żadnych emocji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Proszę o pomoc. Mama zmarła mając amputowane obie nogi i zawsze słabo widziała... uwielbiała jeść każdy rodzaj ryby.Zmarła na zawał serca. W myślach zawsze Ją proszę żeby mi przekazywała co u Niej.

Acha i jeszcze kilka dni po śmierci przyśniła mi się mówiąc:

- Kasiulko, dostałam nowe nogi. Tylko teraz muszę jeszcze nauczyć się w nich chodzić.

W tym śnie czułam, że jest szczęśliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...