Jump to content

O co chodzi???

Katarzyna8228
 Share

Recommended Posts

Proszę o pomoc w interpretacji tego snu:

Szłam ulicą w towarzystwie mojego ukochanego, wiedziałam, że jest obok mnie, ale zachowywałam się tak jak by Go nie było. Zobaczyłam w bramie po drugiej stronie ulicy ...psa który jadł duże surowe ryby. Klatka stop... i dalsza część tego snu: Wchodzę do jakiegoś mieszkania nie znanego mi dotąd razem z moim mężczyzną... podchodzę do stołu i widzę moją zmarłą mamusię, zaczynamy rozmawiać:

- Przyniosłam Ci ryby, wiem, że tak bardzo je lubisz.

- Pokaż.

Otwieram swoją torebkę, a tam te same ryby którymi zajadał się tamten pies. Nawet nie były w nic zawinięte tylko tak po prostu luzem w torebce.Całe i się lekko ruszały.

A mama...

- Nic nie widzę.

- Nie widzisz. To poczuj ich zapach.

- Nic nie czuję.

----------------------------------------------- ---------------------------------------------------------

W tym śnie nic nie czułam, żadnych emocji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę o pomoc. Mama zmarła mając amputowane obie nogi i zawsze słabo widziała... uwielbiała jeść każdy rodzaj ryby.Zmarła na zawał serca. W myślach zawsze Ją proszę żeby mi przekazywała co u Niej.

Acha i jeszcze kilka dni po śmierci przyśniła mi się mówiąc:

- Kasiulko, dostałam nowe nogi. Tylko teraz muszę jeszcze nauczyć się w nich chodzić.

W tym śnie czułam, że jest szczęśliwa...