Skocz do zawartości

Prośba o Diagnozę czakramów


Emiya Shirou

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłby się na forum ktokolwiek kto mógłby mi zrobić Diagnozę moich czakramów? Sam niestety tego jeszcze nie potrafię, a po 2 latach potrzebowałbym sprawdzić stan rzeczy, tym bardziej po pewnych wydarzeniach z tego roku z okolic lutego/marca.

 

Jeśli ktoś by mógł spełnić moją prośbę to proszę o kontakt na PM.

 

PS: Jeśli ktoś by się pospieszył i zrobił tutaj w tym temacie (chociaż chciałbym aby wyniki były tylko dla mnie dostępne) i robił by to dziś to nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale dzisiaj (i prawdopodobnie jutro też) jestem zmęczony, w nocy spałem tylko kilka godzina a czeka mnie jeszcze kilka godzin zapieprzania tak więc nie wiem czy moje dzisiejsze zmęczenie (czy coś) nie będzie miało wpływu na te wyniki (wolałem napisać tak awaryjnie)

 

PS: Bardzo bym prosił o zrobienie tej diagnozy jeśli by ktoś mógł, naprawdę potrzebuję tych wyników, nie tylko do sprawdzenia kilku rzeczy (mi czy z moimi czakrami wszystko w porządku ale i nie tylko) ale też do hmm porównania z wynikami z przed 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiya Shirou ,polecam ci ciekawy film do obejrzenia : THE ILLUMINATED CHAKRAS - ANODEA JUDITH

Poniewż czym sączakry ,jest nieraz błędnie rozumiane :)

To czym są czakry, to ja doskonale wiem... akurat tutaj wiedzy nie potrzebuję aż tak bardzo uzupełniać ale jedna krze, że coś tam poleciłeś czego nie widziałem to jak będę miał ochotę i wolny czas to rzucę okiem ^-^

 

 

Masz słabą czakrę gardła i przeładowaną podstawę.

 

Reszta w normie.

Nie dało rady przez priva nie wiem czemu

 

Wysłałem wiadomość email przez formularz na forum bo coś zauważyłem że w ogóle nie działa mi skrzynka odbiorcza wywala komunikat o brak praw dostępu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się lepiej czujesz, to jest lepiej niż 2 lata temu, to i czakramy są lepsze :)

 

czemu nie napiszesz jak sie czujesz tylko ktoś ma Ci mówić jaka jest Twoja kondycja ?

(brak tego typu pewności siebie to jakiś szyt na splocie zazwyczaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie to nie tak, mnie chodziło o wydarzenia z tego roku z okolic Lutego-Marca po których moje czakry dość mocno ucierpiały i niby były wyleczone ale jednak trochę rzeczy się posypało :/ a to z przed dwóch lat to chciałem sprawdzić ich stan, rozwinięcie, pracę itd. ogólnie chciałem porównać z tamtymi wynikami czy i jeśli to co się zmieniło.

 

a co do

 

Wyobraź sobie, że splot ma czysty :)

No właśnie mam to rozumieć że czakra splotu słonecznego jest odblokowana? Bo wcześniej miałem ją przyblokowaną, trochę starałem się ją otworzyć i to pierwszy efekt że chyba mi się udało w zeszłym roku. Jak dwa lata miałem robioną tą diagnozę to splot słoneczny był przyblokowany czy jak to się tam fachowo nazywało.

 

Sinksu dobrze pisze- podstawy trochę za dużo, gardło za słabe.

Tzn. jak mam to rozumieć że podstawy trochę za dużo i gardło za słabe? Przede wszystkim czy to dobrze, czy nie, i co ewentualnie z tym można, powinno się zrobić lub według uznania chciało by się zrobić, czy też tak to zostawić? Bo ja niestety nie znam odp na te pytania... dlatego wole zapytać ^^"

 

PS: "jeśli się lepiej czujesz, to jest lepiej niż 2 lata temu, to i czakramy są lepsze :)"

No ogólnie jest lepiej niż było chociaż niektóre rzeczy się jeszcze sypią i nie wiem czego to wina ^^" szukam...

 

PS: a jak się sprawuje wielkość + stopień rozwinięcia + stopień pracy moich czakr ktoś to da radę sprawdzić proszę?

Edytowane przez Emiya Shirou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zauważyłem że w ogóle nie działa mi skrzynka odbiorcza wywala komunikat o brak praw dostępu :/

 

masz za malo napisanych postow - zebys mogl wyslac lub kros do ciebei Pw, musisz miec >= 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz za malo napisanych postow - zebys mogl wyslac lub kros do ciebei Pw, musisz miec >= 10

 

Aha... i see D:

 

 

Posłałem na maila

 

Dostałem już czytam.

EDIT: I odpisałem.

 

PS: Dodałem lekką modyfikację do mojego poprzedniego posta.

Edytowane przez Emiya Shirou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak jak ja widzę : splot jak dla mnie spoko- widocznie praca się opłaciła. Gardło- za słabe; chcesz popracować to pośpiewaj om lub cokolwiek innego :) Generalnie gardło to chyba wybitnie popularna przypadłość. Podstawa trochę jej za dużo-możliwe, że po prostu myślisz/ działasz mocno w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak jak ja widzę : splot jak dla mnie spoko- widocznie praca się opłaciła.

Nom ^-^ i w sumie nie zajęło to aż tak dużo czasu :3 Jak zresztą wszystko w tej dziedzinie dla mnie ^-^

 

Gardło- za słabe; chcesz popracować to pośpiewaj om lub cokolwiek innego :) Generalnie gardło to chyba wybitnie popularna przypadłość.

Ty tak serio z tym śpiewaniem XD?

 

Podstawa trochę jej za dużo-możliwe, że po prostu myślisz/ działasz mocno w realu.

Oj żebyś wiedział i to i to, mam trochę rzeczy do zaaplikowania w tym życiu i to, "trochę" wcale takie małe nie jest :D Ale jeśli patrzeć by na to z mojej perspektywy to to nie jest akurat zła rzecz w tym przypadku jeśli tej czakry jest za dużo, wręcz przeciwnie.

Edytowane przez Emiya Shirou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...