Skocz do zawartości

Greg1982Fr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Dlaczego?

1) Za namową pewnych duszków ;)

2) Ponieważ za kilka miesięcy do roku się przeprowadzam i potrzebuję "następcy"

3) Bo zupa była za słona

 

Co możesz zyskać:

PRAKTYCZNĄ wiedzę z zakresu rytualistyki, animizmu, szamanizmu oraz energetyki.

 

Wymagane:

Masz mieć skończone 18 lat.

Otwarty umysł

Mieszkać w rejonie Sosnowca lub sąsiednich miast.

 

Zainteresowanych zapraszam na

gg: 2744617 ew. mail:

[email protected]

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczora

GREG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, skądś już ten nick i avatar znam, ale nie ważne. Sądzę, że ktoś dobry, nie ma czasu dla uczniów, bo sam dużo nad sobą pracuję, a jeśli sam ucznia szuka, to prawdopodobnie sam nad sobą mało pracuje, co w rezultacie daje słabe wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się chętnie zgłosił - ale nie wiem czy Chrzanów to Sosnowiec i okolice :P No a przede wszystkim mam zwyczaj polegać tylko na sobie, nie wierzyć i bronić wolności swojego myślenia :D

Pewnie nie dorosłem jeszcze do posiadania guru :P

 

Sądzę, że ktoś dobry, nie ma czasu dla uczniów, bo sam dużo nad sobą pracuję, a jeśli sam ucznia szuka, to prawdopodobnie sam nad sobą mało pracuje, co w rezultacie daje słabe wyniki.

a ja sądzę że w końcu nadchodzi czas żeby rozwijać się poprzez uczenie innych...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili,a wiem po sobie ,że wszystko działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego (biofeed-baack ) ,znaczy że każdy człowiek i okoliczności życiowe są naszymi nauczycielami i odwrotnie ,jest tak że to my czegoś się też zawsze uczymy o sobie ,przekazując taką wiedzę komukolwiek.

Krótko mówiąc we wszechświecie ,wszystko działa na zasadzie rezonansu energetycznego ,lub obydwie siły we wszechświecie ,przeciwstawne Yin i Yang oddziałują na wszystko i wszystkich w całym wszechświecie .

I jak tu padła odpowiedź człowiek dobry ,dodam że kierujący się empatią ,altruistyczny -mający na względzie dobro drugiego człowieka ,nie ma czasu dla ucznia ponieważ wszyscy jesteśmy dla siebie uczniami i nauczycielami.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...