Jump to content

Co to ma zanaczyć :/ ????


justynka22
 Share

Recommended Posts

Od tygodnia miewam bardzo dziwne sny.... Historia ma swój początek jakieś pół roku temu kiedy poznałam starszego faceta,z którym spotykałam się ze trzy miesiące. Od dwóch miesięcy nie jesteśmy już razem ,a on wrócił do swojej byłej, z którą był 3 lata razem. Nie wiem czemu,ale od tygodnia cały czas śni mi się ta dziewczyna. We śnie nie jesteśmy na stopie koleżeńskiej tylko jak w realu nie żywimy do siebie sympatii. Jego we śnie praktycznie nie ma, a ona chciała ze mną porozmawiać, lecz ja nie miałam ochoty prowadzić z nią żadnych rozmów. Co to może oznaczać? Dlaczego ona nachodzi mnie we snach??? Jesteśmy trochę podobne do siebie z wglądu i wieku, ona przez 8 miesięcy czekała na powrót do niego.

pomocy!!! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie czuje,że nie potrzebnie zajęłam sobie czas tym człowiekiem, ale też żałuje,że nie postąpiłam inaczej,bo może bylibyśmy do tej pory razem. Ona często pisał do mnie na gg i innych portalach, śledziła me życie ,a teraz prześladuje mnie w snach. Cieszę się,że są szczęśliwi ,ale podświadomie nie życzę im długiego- ponownego związku, boje się że go skrzywdzi jak za pierwszym razem... zdradziła go.

 

Sniło mi się raz,że nawet przefarbowała włosy na taki sam kolor jak ja ( bo byłam blondynką, a teraz brunetką) - zobaczyłam to na zdjęciach w internecie.

 

Pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...