Jump to content

podróż pociągiem


danulka2222
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że jadę pociągiem, wagon jakiś nietypowy, dużo miejsca, siedzę wygodnie, mam porozkładane książki , gazety, notatki (chyba jadę na egzamin z angielskiego). Rozmawiam z jakimiś kobietami, pociąg się zatrzymuje (chyba we Wrocławiu), kobiety wysiadają, ja też chcę wysiąść, bo mam przesiadkę do Zielonej Góry. Zaczynam się pakować, kiepsko mi idzie, w końcu jestem przy drzwiach, ale pociąg rusza. Stoję przy drzwiach i zastanawiam się kiedy będzie następna stacja i czy złapię pociąg do Zielonej Góry. Bardzo mnie interesuje co oznacza ten sen. Jedyne co się zgadza w rzeczywistości to egzamin z angielskiego, który będę zdawać za jakieś trzy miesiące i obawiam się o jego wynik. Ale zdawać go będę w Poznaniu i pojadę tam samochodem. W realu pociągami jeżdżę bardzo rzadko, we Wrocławiu jestem tylko przejazdem, w Zielonej Górze raz do roku u kuzyna i jeżdżę tam samochodem.

Bardzo proszę o interpretację i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Już Ci odpowiadam.

Sen o jeździe pociągiem oznacza jakieś zminy w naszym życiu zmiany dynamiczne, związane z ruchem, działaniem ale twój pociąg jest "dziwny" masz mieć przesiadkę ale nie zdążyłaś się spakować przez co nie wiesz czy na następnej stacji się przesiądziesz ja to widzę tak nie bardzo sie chcesz zabrać za naukę bo zawsze jest coś innego do roboty (kobiety w przedziale), odkładasz naukę i przygotowania ( to jest te nie spakowanie się na czas)powduje to opóźnienia (mozliowśc poprawki) i zastanawianie sie co dalej.

Jeszcze nie jest za późno!

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuję, trafiłeś w dziesiątkę, uczę się do ważnego egzaminu i zawsze znajduję coś innego do roboty. Myślę, że to poważne ostrzeżenie, że muszę się wziąć ostro do pracy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...