Skocz do zawartości

niemowlak,porwanie,balkony


Jua

Rekomendowane odpowiedzi

Moj dzisiejszy sen nie posiadal zbyt dlugiej tresci, ale pomimo tego trudno jest mi sie domyslic ukazanego sensu....Snilo mi sie ze bylam w jakims wiezowcu i chcialam porwac niemowlaka (osobie dobrze mi znanej). Planowalam to wraz z dwoma innymi dziewczynami (tez we snie byly mi dosc bliskie -choc w rzeczywistosci nie wiem kim sa). Wykorzystujac moment nieuwagi matki dziecka wzielam je wynioslam na balkon i podalam jednej z dziewczyn -nastepnie wraz z nimi zaczelam uciekac wsponajac sie z jednego balkonu na drugi (mimo wysokosci w gole sie nie balam) -w koncu sie udalo i znalazlysmy sie na dole, mialysmy zamiar dalej uciekac jakims starym zdaje sie czerwonym samochodem -ktory stal pod wiezowcem...Ale nie wiem co dalej -niestety obudzilam sie w trakcie ucieczki:) Za wszelkie wskazowki z gory dziekuje i pozdrawiam:)

 

JUA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za interpretacje:) Jednakze czy ktorys ze znajdujacych sie we snie symboli sugeruje choc w niewielkim stopniu czego moglaby dotyczyc wskazana zmiana, ktorej dziedziny zycia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...