Jump to content

pustynia, czarna kobieta, grobowiec


KasienkaNurek

Recommended Posts

Śniło i się że byłam na jakiejś pustyni w Afryce, robiłam różne zdjęcia, robiłam sesje zdjęciową jakiejś kobiecie czarnej na dużym płaskim kamieniu, chyba to była niewolnica. Ona była ubrana na pół nago, i na jednym zdjęciu pokazała swoje piersi i potem skrzyżowała ręce. Jak ona była na tym kamieniu to opowiadała mi o swojej rodzinie, że pod tym kamienie jest grób rodzinny i że można wejść. Weszłam tam i trzymałam czyjeś prochy ludzkie, klucz mi wtedy spadł od tych drzwi od grobowca, a ona chciała mi zabrać ten klucz i chyba chciała mnie zamknąć. Ona też narzucała się na mnie jak by chciała czegoś, najlepsze jest to że ja byłam wtedy mężczyzną.

 

[ Dodano: 2008-05-24, 15:16 ]

co może ten sen oznaczać? proszę. pozdrawiam

 

 

 

 

Kilka błędów ort. raziło. Pozdrawam! Aneta :)

Link to comment
Share on other sites

KasienkaNurek, kobieta w sennej symbolice to odzwierciedlenie naszej delikatności a także symbol wiedzy i doświadczenia.

Kobieta była ubrana na czarno, co znaczy, że ostatnio było chyba u Ciebie jakieś wydarzenie, które miało wpływ na Twoje samopoczucie. I to wydarzenie spowodowało chyba, że zgubiłaś na chwilę sens i pewność.

Wchodząc do grobu świadomie wybrałaś ciężką drogę, która nie koreluje z Twoimi umiejętnościami i wiedzą. Musisz teraz dokonać jakiegoś ważnego wyboru i nie wiesz, co masz zrobić. Wskazówką jest to, abyś nie słuchała opinii innych ludzi, bo decyzja ta wpływ będzie miała na całe Twoje przyszłe życie.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...