Jump to content

CAR - Zagadka 4.

Caryca
 Share

Recommended Posts

1. Gdzie byłam? Królowa buław szpital (wg inf. na blogu Oli)

2. Co tam robiłam? Paź mieczy - coś musiało boleć, jakiś zabieg, pobieranie krwi ;)

2. Co tam robiłam? Paź mieczy - coś musiało boleć, jakiś zabieg, pobieranie krwi ;)

Hehe, jak coś nie wypali to będzie na mnie :lol:

1. Gdzie byłam? -As Puch, 8 den, podp. 4 Mieczy- kurcze, mi się też ze szpitalem to kojarzy...as pucharów to jak kielich z krwią w symbolice, tak krew, ale też znowym życiem skojarzenie, do tego 8 den gdzie się bardzo dużo dzieje, dużo ludzi się przewija, ciężko pracuję, to miejsce, gdzie się zmienia ubranie do pracy, do tego ta 4 mieczy na podpowiedź- odpoczynek...

2. Co tam robiłam?- Król Buław, Sprawiedliwość- na konsultacji byłaś, egzaminowano Twoje zdrowie, jakieś badania kontrolne..i chyba leki Ci przepisano albo jakąś metodę leczenia

Edited by Izabela123
interpretacja

Olka nie bój się! :D

Heh, te interpretacje są takie skrótowe.. jak wszystko za co się zabieram :/

Cała ja.. to może być jakieś bardzo aktywne miejsce po prostu.. ta królowa pokazała mi już kilka razy szpital, przychodnie.. ale nie oznacza to, że zawsze tak jest :)

Dziewczyny, ja tez się uczę.. tak jak Wy.. ten blog, to próba uszeregowania informacji :_jezyk_oko:

Nie spodziewałam się, że spotka się z takim odzewem .. ale dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie.. ;)

Ja dzisiaj nie stawiam kart, właśnie drugie piwo piję..

:oczko:

Heh, te interpretacje są takie skrótowe.. jak wszystko za co się zabieram :/

Cała ja.. to może być jakieś bardzo aktywne miejsce po prostu.. ta królowa pokazała mi już kilka razy szpital, przychodnie.. ale nie oznacza to, że zawsze tak jest :)

Dziewczyny, ja tez się uczę.. tak jak Wy.. ten blog, to próba uszeregowania informacji :_jezyk_oko:

Nie spodziewałam się, że spotka się z takim odzewem .. ale dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie.. ;)

Ja dzisiaj nie stawiam kart, właśnie drugie piwo piję..

:oczko:

dobrze, że są te informacje i są łatwo dostępne :)

jak dla mnie blog bomba :okok:

do mnie ta interpretacja, że to szpital, przychodnia itp. przemówiła, może dlatego, że moja królowa buław ma coś w rodzaju czepka na głowie :)

zdrówko :piwko2:

i moje 3 gr

1. Gdzie byłam? król denarów

2. Co tam robiłam? paź mieczy

mi się wydaje że załatwiałaś jakieś nerwowe sprawy urzędowe, mogły dotyczyć pracy, pieniędzy. Mogła to być też rozmowa z szefem lub ojcem - nerwowa, sprzeczka jakaś.

1. Gdzie byłam?SądTam gdzie się człowiek odradza...ta karta u mnie przedstawia sprawy laryngologiczne,gardło,krtań,tchawica,górne drogi oddechowe...mój sąd ma chorągiewkę z czerwonym krzyżem...więc obstawiam,że musiałaś iść do lekarza bo załapałaś infekcję

2. Co tam robiłam? Kochankowie...2 pucharów wypadła lekarz(mężczyzna) wybierał formę leczenia dla Ciebie...leki.. albo przyszłaś na sprawdzenie...bo 2 p...wychodzi mi na ponowne spotkanie....

Dzisiaj tj. 25.10. rano byłam gdzieś.

1. Gdzie byłam?

2. Co tam robiłam?

Krótko i na temat :)

Byłaś w banku

załatwiałaś cos zwiazango z kredytem.

1. Gdzie byłam? w przychodni lekarskiej

2. Co tam robiłam? oddawałam krew do badań

Erza Scarlett

Andola

1. Gdzie byłam? -As Puch, 8 den, podp. 4 Mieczy- kurcze, mi się też ze szpitalem to kojarzy...as pucharów to jak kielich z krwią w symbolice, tak krew, ale też znowym życiem skojarzenie, do tego 8 den gdzie się bardzo dużo dzieje, dużo ludzi się przewija, ciężko pracuję, to miejsce, gdzie się zmienia ubranie do pracy, do tego ta 4 mieczy na podpowiedź- odpoczynek...

2. Co tam robiłam?- Król Buław, Sprawiedliwość- na konsultacji byłaś, egzaminowano Twoje zdrowie, jakieś badania kontrolne..i chyba leki Ci przepisano albo jakąś metodę leczenia

Ruda Jędza

1. Gdzie byłam? król denarów

2. Co tam robiłam? paź mieczy

mi się wydaje że załatwiałaś jakieś nerwowe sprawy ;) urzędowe, mogły dotyczyć pracy, pieniędzy. Mogła to być też rozmowa z szefem lub ojcem - nerwowa, sprzeczka jakaś

Arivo

1. Gdzie byłam?SądTam gdzie się człowiek odradza...ta karta u mnie przedstawia sprawy laryngologiczne,gardło,krtań,tchawica,górne drogi oddechowe...mój sąd ma chorągiewkę z czerwonym krzyżem...więc obstawiam,że musiałaś iść do lekarza bo załapałaś infekcję

2. Co tam robiłam? Kochankowie...2 pucharów wypadła lekarz(mężczyzna) wybierał formę leczenia dla Ciebie...leki.. albo przyszłaś na sprawdzenie...bo 2 p...wychodzi mi na ponowne spotkanie-> na drugi dzień też oddawałam :)

sheina

Byłaś w banku

załatwiałaś cos zwiazango z kredytem

Erza, jesteś świetna! Olkacool... baaardzo dobre masz spostrzeżenia na blogu :)

Andola, Arivo! Super! :)

Erza, jesteś świetna! Olkacool... baaardzo dobre masz spostrzeżenia na blogu :)

Andola, Arivo! Super! :)

Erza, super :*

Nie mam się czego wstydzić a tak się wystraszyłam :P

Dziewczyny świetni Wam poszło, wielkie brawa :brawa_na: Zdolne bestie!

Erza, super :*

Nie mam się czego wstydzić a tak się wystraszyłam :P

Dziewczyny świetni Wam poszło, wielkie brawa :brawa_na: Zdolne bestie!

Olu, Twoje spostrzeżenia odnośnie kart, są bardzo trafne. :) :*

Nie było czego się bać. :D