Jump to content

krew,robaki,rany,krzyk,ból

iskierkaaaa
 Share

Recommended Posts

hej! snilo mi sie cos bardzo dziwnego, straszny byl ten sen,

wiec snilo mi sie dwoch facetow ( nie znam ich) ja ich obserwowalam, wiem ze w snie w miejscu w ktorym bylam nieladnie pachnialo, miejsce to pierwszy raz widzialam. ale wracajac do tych facetow to, jeden z nich mial straszne olbrzymie rany na ciele i z tych ran wychodzily takie kleby bialych wijacych sie robakow, a on strasznie krzyczal, ten drugi facet po prostu krwalil, to wszystko co pamietam z twego snu.... prosze o interpretacje, dziekuje

A czy w takim razie masz teraz jakiś problem, z którym nie wiesz, co zrobić? Na coś takiego by wyglądało..

iskierko, wierzę, że był straszny, bo chyba nikt z nas nie lubi takich koszmarów.

Sądzę, że w najbliższym czasie będziesz uczestniczką nieprzyjemnych dla Ciebie zdarzeń i mogą się one złożyć w jeden ciąg wydarzeń, po których będzie Ci ciężko.

Musisz jednak postarać się podchodzić do swoich problemów patrząc na nie z trzech perspektyw - swojej, osoby uczestniczącej w nich i kogoś, kto patrzy z zewnątrz. Wtedy zobaczysz wiele rzeczy, które trudno jest Ci dostrzec właśnie teraz, kiedy ilość i częstotliwość problemów sięgają zenitu.

Trzymam kciuki za pozytywny przebieg wydarzeń, życzę wiele szczęścia i pozdrawiam.

Dziekuje za cieplutkie slowa... wlasnie pasmo tych problemow mnie przeraza.. ehh.. bedzie dobrze... musi..

iskierko, będzie dobrze, jeśli sama tego zechcesz. Pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia. :grin: Trzymam kciuki!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...