Skocz do zawartości

Pytanko/prośba


stel_la82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

 

mam pytanie, w tym roku 3 miesiące regularnie ćwiczyłam jedną z czakr, ale nie jestem pewna czy był to wystarczający okres. Czy ktoś mógłby zerknąć na moje czakry i ocenić, czy widać tą 3 miesięczną pracę?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Edytowane przez stel_la82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie jestem pewny czy praca tylko nad jedna czkra to dobry pomysl .pamietaj o zamykaniu tej czkry .dodam ze zaden ze mnie specjalista sam mam pewne problemiki z tymi osrodkami energii a opanowanie czakr pewnie pomoglo mi w obe gdybym nie byl leniem ...cz a k r y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że czakry otwierają i zamykają się automatycznie - można je otworzyć np. używając mudr - kluczy -przed praktyką magiczną - ale zamykanie jej nie ma sensu. To tak jakby rozumieć czakry nie jako wiry a jako zawory. Naprawdę nie zauważyłem, żeby przy otwartych czakrach wypływała energia "ot tak".

BTW. dobre do oczyszczania czakr oprócz mudr jest reiki.

 

Jak pracowałaś nad tą czakrą? tylko energetycznie? czy również wykonywałaś ćwiczenia fizyczne, mentalne itd? bo lepiej to łączyć - nie tylko oczyszczać np. czakrę gardła energetycznie - ale również śpiewać, mantrować, przemyśleć i puścić negatywne emocje związane z komunikacją i ekspresją to również np. pójść na kurs np. publicznego przemawiania, rysunku, tańca, autoekspresji, przeczytać o tym jakaś książkę, zatańczyć na ulicy, głośno krzyczeć w lesie itd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykanie jest bez sensu. To jak z drzwiami ze sprężyną (takimi sklepowymi), dopóki je trzymasz otwarte (pracujesz nad czakrą), dopóty otwarte są, a jakże. Gdy pracę skończysz (puścisz drzwi), to się zamkną. Porównanie, jak każde, doskonałe nie jest, bo czakry, jak wspomniał przedmówca, otwierają się również samoistnie, drzwi - nie. Jednakże sens chyba zachowałem :) Na cholere te drzwi pchać, pomimo ogranicznika i energię tracić? Przeciągu nie będzie - spokojna głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mesive

Porównanie, jak każde, doskonałe nie jest, bo czakry, jak wspomniał przedmówca, otwierają się również samoistnie, drzwi - nie.

wiesz - ja nie wiem na jakich ty wioskach żyjesz :P że nie widziałeś drzwi z forokomórką albo na pilota? :P

 

co do reszty zgoda - zabawy w zamykanie czakr mogą zaszkodzić - ostatecznie celem powinno być takie oczyszczenie i zbalansowanie czakr żeby osiągnąć stan "naturalny/idealny" :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś mojego posta dokładnie? Nie pisałem, że każde drzwi, więc wypraszam sobie aluzje odnośnie mojego miejsca zamieszkania. Myślałem, że to kulturalne forum.

 

Każde "zamykanie" się na energię może mieć negatywne skutki, wiadomo. Ale "prześwietlenie" również. Ważne, żeby odnaleźć równowagę - i tu się z Tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś mojego posta dokładnie? Nie pisałem, że każde drzwi, więc wypraszam sobie aluzje odnośnie mojego miejsca zamieszkania. Myślałem, że to kulturalne forum.

wyluzuj :) tak tylko żartowałem :) jakieś problemy na czakrze podstawy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...