Jump to content

Podróż autobusem, strzelanina, dwie dziewczyny.


Pisek
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich co czytają mój temat, bądź go tylko przeglądają ;)

 

Chciałbym poprosić o zinterpretowanie snu, który mi nie daje spokoju. A mianowicie jest o:

 

Na początku jestem w autobusie jako pasażer. Autobus wjeżdża do tunelu, w którym jest pełno ochroniarzy BORu. Kierowca przejeżdża jednego z ochroniarzy. Chwilę później znowu owi ochroniarze się pojawiają(dodam, że mieli na sobie dziwne maski) i zaczęli strzelać w kierunku kierowcy. Ten ostatni zginą. Nagle zaczęli strzelać w moim kierunku i innych pasażerów. Podobno musieli ze względów bezpieczeństwa narodowego. Później pojawiam się na ostatniej stacji metra warszawskiego(w pobliżu mojego miejsca zamieszkania). Idę w kierunku domu. Nagle pojawiam się na torach, a za mną dwie dziewczyny(jedna miała białą, a druga fioletową kurtkę i obie miały czarne włosy). Jedna z nich nękała mnie bym się z nią przespał. Nie chciałem spełnić jej prośby, ale po dłuższym czasie poczułem się czemuś winny i dałem się namówić.

 

To tyle mojego snu.Starałem się go opisać w wielkim skrócie, ale jak najdokładniej. Po obudzeniu się, czułem się tak jakby mi czegoś brakowało. Dodam również, że jestem studentem ;)

Edited by Pisek
Nieznajomość regulaminu ;)
Link to comment
Share on other sites

Drogi Pisku, wg mnie jazda autobusem w woim śnie to symbol tego, że jaszcze nie dokładnie panujesz nad swoim życiem, potrzebujesz jakiegoś doradztwa, przewodnictwa - w autobusie zawsze jest kierowca a ty tylko jesteś pasażerem. Wydaje mi się ze zaczynasz po woli wchodzić w taki okres w swoim życiu gdzie sam będziesz sprawował kontrolę nad swoją scieżką życia. Takim osobom śni się zazwyczaj potem samochód i oni za kierownicą co oznacza ,że sami kierują swoim życiem. Ci ochroniarze w twoim śnie to symbol rywala w miłości, maska na twarzy- nieszczerość, dziewczyna w bieli - niewinność, czystość, dziewczyna w filolecie - trudności z pogodzeniem potrzeb fizycznych z potrzebami duszy. Całość ja widzę tak, że chyba pojawiła się u ciebie szansa na bliższą zanajomość z kobietą, która za bardzo tobie nie odpowiada ale myślisz sobie tak, że czemu nie spróbować skoro sama wchodzi w łapy...Jest to sprzeczne z twoim sumieniem, stąd poczucie winy we śnie, wolałbyś raczej zawiązać znajomość z dziewczyną, którą na prawdę pokochasz a nie tylko dla spełnienia potrzeb fizycznych. We śnie bijesz się z myślami bo wokół jest pełno innych rywali i obawiasz się że jak ty nie "weźmiesz" tej dziewczyny to inni to zrobią. Maski na twarzach tych ochroniarzy to nieszczerość i zakłamanie - widocznie dużo jest kolegów, którzy bez mrugnięcia okiem wykorzystali by taką sytuację i tylko czekają aż będa mogli to zrobić stąd strzelają do kierowcy i ciebie (chcą pozbyć się rywali). Ty jednak postępuj zgodnie z własnym sumieniem, bo jesteś wrażliwym facetem i takie postępowanie może wywołać u ciebie duże poczucie winy i pustki, nie bedziesz się czuł w takim udawanym związku dobrze mimo, że być może koledzy będą ci zazdrościli. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, twój sen oznacza, iz masz klopoty (autobus), i ze ktos próbuje Ciebie zranic (strzelanie). Sen o torach, oznacza zmiane kierunku/sposobu zycia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...