Jump to content

Proszę, pomożcie, interpretacja tego snu jest dla mnie mega bardzo ważna! ;)

lusilka556
 Share

Recommended Posts

Witam.

Dzisiejszej nocy miałam wiele snów, bo aż 4 różne, nie związane ze sobą.

Ale tylko jeden wątek jest dla mnie tak bardzo ważny...

Śniło mi się, że spotkałam się gdzieś - chyba na imprezie z chłopakiem, który bardzo, bardzo mi się podoba i zależy mi na nim już od 3 miesięcy (NIE JESTEŚMY RAZEM). No i spotkaliśmy się - nie wiem czy przypadkiem czy nie, rozmawialiśmy, on mnie zaczął przytulać a ja go przeprosiłam za coś, co zdarzyło się tydzień temu naprawdę. On popatrzył na mnie, i powiedział KOCHAM CIĘ! dodał też, ze dotarło to do Niego 2 dni temu.

Proszę o interpretację kogoś, kto zna sie na tych snach ;))

Dodam jeszcze, że nie jestem gorącą 13-nastką, mam 20 lat, a na tym chłopaku naprawde bardzo, bardzo mi zależy!! ;))

Czekam z niecierpliwością, będę tutaj wchodzić chyba co 5 minut ;p :serduszka2:

ja nie wiem, czy on mnie kocha... to był TYLKO SEN - niestety :( dlatego tak mi zależało na jego interpretacji.

Masz racje, że sen zapewne odzwierciedla moje marzenia... szczególnie, że wczoraj dużo o Nim myślałam.

I sama sobie odpowiedziałaś to tak jak ze zbieraniem grzybów chodzimy po lesie i zbieramy grzyby a kiedy już jest po grzybobraniu i kładziemy się spać zamykamy oczy a tam grzybobranie trwa w pełni. Jeżeli dużo o nim myślisz to kto ma ci się śnić?