Jump to content

Prośba o portret do Gosi1:)


Monique-Moon
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że w dzieciństwie wystąpiła jakaś dysharmonia jeśli chodzi o pierwiastek męski i żeński. Albo mama była osobą dominującą, albo wystąpił jakiś problem z ojcem w sensie nieobecności lub jakimś innym. Drugi etap życia związany jest ze sprawami urzędowymi lub prawnymi, stabilizacją życiową, aktywnością społeczną, samodzielnością, odcięciem się od starych spraw, VIII może wskazywać na pracę na państwowej posadzie. Trzeci etap pod wpływem rodziny, kontaktów z krewnymi, posiadanie zdrowego systemu wartości, zrealizowanie długoterminowych planów, rozwój duchowy.

Podświadome problemy dotyczą nieuregulowanego stosunku do pracy (albo niechęć do pracy albo pracoholizm), możliwe lęki związane z mężczyznami, trudności w relacjach z nimi. Czasami IV na tej pozycji może wskazywać przewagę pierwiastka męskiego w charakterze u kobiety lub skłonność do kontroli, posiadania w jakimś sensie władzy. (nie zawsze)

W świadomości jesteś osobą życzliwą, przyjazną ludziom, potrafisz współpracować, dojść do porozumienia, dokonywać wyborów, jesteś rozsądna. Ważne jest dla Ciebie partnerstwo.

Talenty to umiejętność przystosowywania się do zmian, możliwe też zdolności do przedmiotów ścisłych lub/ i do zarabiania pieniędzy.

Misja jest związana z troską o przyrodę, działalnością ezoteryczną lub doradzaniem, opieką, należy dbać o prawidłowe relacje z matką lub starszymi kobietami jak również z dziećmi.

W realizacji misji pomoże wrodzona świetna intuicja, empatia, dobry kontakt z podświadomością, znajomość ludzkiej psychiki, umiejętność dbania o dom.

Sferą komfortu jest posiadanie rodziny, dobre kontakty z krewnymi, tolerancja, harmonia w otoczeniu.

Predyspozycje do zawodów związanych z ezoteryką, doradztwem, psychologią, opieką, prawem, finansami.

Możliwe, iż postrzegasz siebie jako osobę, która potrafi przystosować się do zmian, dobrze radzi sobie w sferze materii, natomiast mogą się też zdarzyć momenty zwątpienia w siebie. Jesteś postrzegana jako osoba, która potrafi znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji, wprowadzić harmonię i spokój w otoczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...