Skocz do zawartości

Wielka prośba o interpretacje rozkładu dla dwojga


Gość Gwiazdka7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:_usmiech:mam wielką prośbę o interpretacje tego rozkładu.

Użyłam rozkładu partnerskiego chociaż nie jesteśmy razem trochę się popsuło niestety:(

 

4,6,8 - dotyczą osoby wróżącej,

5,7,9 - mówią o uczuciach partnera ,

1,2,3 - pokazują,co was łączy lub dzieli i sugerują,co warto zrobić,by się do siebie zbliżyć

 

wyszło:

4,6,8 - 5 karo ,4 kier ,2 pik

5,7,9 - dama trefl,as karo,as trefl

1,2,3 - 2karo, dama karo, 9pik

 

bardzo proszę o interpretację z góry dziekuję i pozdrdawiam:_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,6,8 - 5 karo ,4 kier ,2 pik - Ty chciałabyś do niego wrócić, nadal jest dla Ciebie ważny, kochasz go, ale nic nie robisz, czekasz na jego ruch

5,7,9 - dama trefl,as karo,as trefl - możliwe, że otrzymasz wiadomość od kogoś, że on z kimś już jest

1,2,3 - 2karo, dama karo, 9pik - jeszcze jakieś spotkanie was czeka, jednak nic ono nie wniesie, raczej rozczarowanie, łzy, przygnębienie (9pik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda chce być z nim i go nadal kocham. Zgadza się również następna rzecz mianowicie że dostane wiadomosć od kogoś że on z kimś jest tak dostałam wiadomość że z kimś jest ale to nie prawda. Następnie tu wyszło ze czeka nas spotkanie i też to prawda bo myśle o spotkaniu z nim..

 

Rzuciłam jeszcze pare kart na pytanie: Co zrobić żeby było miedzy nami dobrze ?czy da się coś zrobić?

 

wyszło:

 

10 kier , król kier, walet kier, as karo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :) Tez tak własnie to zinterpretowałam ale nie byłam pewna. Mam nadzieje że się spełni ale zastanawia mnie jedno.. skoro w poprzednim rozkładzie wyszło że nasze spotkanie nic nie da raczej rozczarowanie i łzy..:( to w jaki sposób mają się te marzenia spełnić ? Dodam jeszcze że nie mieszkamy w jednym mieście ja chce się z nim zobaczyć i myśle o spotkaniu ale teraz to kompletnie nie wiem co mam zrobić skoro tu tak wyszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :) Tez tak własnie to zinterpretowałam ale nie byłam pewna. Mam nadzieje że się spełni ale zastanawia mnie jedno.. skoro w poprzednim rozkładzie wyszło że nasze spotkanie nic nie da raczej rozczarowanie i łzy..:( to w jaki sposób mają się te marzenia spełnić ? Dodam jeszcze że nie mieszkamy w jednym mieście ja chce się z nim zobaczyć i myśle o spotkaniu ale teraz to kompletnie nie wiem co mam zrobić skoro tu tak wyszło..

 

Ponieważ zapytałaś, że czy coś się jeszcze da zrobić i z tych kart nie wynika bezpośrednio co, ale wydaje mi się, że poczynisz jakiś kroki, żeby jednak być z nim, stąd odpowiedź kart ---> spełnienie marzeń.

Życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...