Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Gwiazdka7

Wielka prośba o interpretacje rozkładu dla dwojga

Recommended Posts

Guest Gwiazdka7

Witam:_usmiech:mam wielką prośbę o interpretacje tego rozkładu.

Użyłam rozkładu partnerskiego chociaż nie jesteśmy razem trochę się popsuło niestety:(

4,6,8 - dotyczą osoby wróżącej,

5,7,9 - mówią o uczuciach partnera ,

1,2,3 - pokazują,co was łączy lub dzieli i sugerują,co warto zrobić,by się do siebie zbliżyć

wyszło:

4,6,8 - 5 karo ,4 kier ,2 pik

5,7,9 - dama trefl,as karo,as trefl

1,2,3 - 2karo, dama karo, 9pik

bardzo proszę o interpretację z góry dziekuję i pozdrdawiam:_usmiech:

Guest Erza

4,6,8 - 5 karo ,4 kier ,2 pik - Ty chciałabyś do niego wrócić, nadal jest dla Ciebie ważny, kochasz go, ale nic nie robisz, czekasz na jego ruch

5,7,9 - dama trefl,as karo,as trefl - możliwe, że otrzymasz wiadomość od kogoś, że on z kimś już jest

1,2,3 - 2karo, dama karo, 9pik - jeszcze jakieś spotkanie was czeka, jednak nic ono nie wniesie, raczej rozczarowanie, łzy, przygnębienie (9pik)

Guest Gwiazdka7

Tak to prawda chce być z nim i go nadal kocham. Zgadza się również następna rzecz mianowicie że dostane wiadomosć od kogoś że on z kimś jest tak dostałam wiadomość że z kimś jest ale to nie prawda. Następnie tu wyszło ze czeka nas spotkanie i też to prawda bo myśle o spotkaniu z nim..

Rzuciłam jeszcze pare kart na pytanie: Co zrobić żeby było miedzy nami dobrze ?czy da się coś zrobić?

wyszło:

10 kier , król kier, walet kier, as karo

Guest Erza

Tu karty nie mówią jednoznacznie co zrobić. Wskazują jedynie na to, że spełni się Twoje marzenie (czyt. wrócicie do siebie). Tu już sama musisz wiedzieć co chcesz zrobić z tą sytuacją.

Guest Gwiazdka7

Wielkie dzięki :) Tez tak własnie to zinterpretowałam ale nie byłam pewna. Mam nadzieje że się spełni ale zastanawia mnie jedno.. skoro w poprzednim rozkładzie wyszło że nasze spotkanie nic nie da raczej rozczarowanie i łzy..:( to w jaki sposób mają się te marzenia spełnić ? Dodam jeszcze że nie mieszkamy w jednym mieście ja chce się z nim zobaczyć i myśle o spotkaniu ale teraz to kompletnie nie wiem co mam zrobić skoro tu tak wyszło..

Guest Erza
Wielkie dzięki :) Tez tak własnie to zinterpretowałam ale nie byłam pewna. Mam nadzieje że się spełni ale zastanawia mnie jedno.. skoro w poprzednim rozkładzie wyszło że nasze spotkanie nic nie da raczej rozczarowanie i łzy..:( to w jaki sposób mają się te marzenia spełnić ? Dodam jeszcze że nie mieszkamy w jednym mieście ja chce się z nim zobaczyć i myśle o spotkaniu ale teraz to kompletnie nie wiem co mam zrobić skoro tu tak wyszło..

Ponieważ zapytałaś, że czy coś się jeszcze da zrobić i z tych kart nie wynika bezpośrednio co, ale wydaje mi się, że poczynisz jakiś kroki, żeby jednak być z nim, stąd odpowiedź kart ---> spełnienie marzeń.

Życzę powodzenia! :)