Skocz do zawartości

Podpowiem/doradzę/pomogę


czarna131415

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników i użytkowniczki forum.

Od kilku ładnych miesięcy patrzę na to wszystko ci się dzieję i zauważyłam,że masę osób szuka i potrzebuje pomocy.

 

Kiedyś zajmowałam się kartami tarota, rozkładałam,wróżyłam,starałam się pomóc.

Teraz nie wiele się zmieniło,nie licząc tego,że karty od ponad 4 miesięcy leżą sobie na półce i czekają.

Teraz postaram się wam pomóc,ale już bez użycia kart,tylko poprzez doświadczenie i rady,które mogę wam udzielić.

 

Także jeżeli macie jakiś problem.Duchowy,w rodzinie, w związku,z pieniędzmi, postaram się,na ile to możliwe, poradzić wam co powinniście zrobić. Postaram się dodać otuchy i wsparcia.Ale od razu uprzedzam,że nie szczędzę przykrych słów,o ile jest to konieczne. Nie owijam w bawełnę oraz nie jest złotym środkiem,lekarstwem na wszystkie problemy.

 

Z miłą chęcią zapraszam osoby z problemami,albo tych którzy mają po prostu ochotę się wyżalić;)

Pisać możecie również na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jolanto,żebym mogła ci pomóc musisz mi dokładnie opisać swoją sytuację. Jak go poznałaś i co was łączyło, oraz większość szczegółów:) A jeżeli chcesz po prostu uzyskać szybkie odpowiedzi to zapraszam do innego działu, gdzie inne osoby rozkładają karty tarota:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly kochana przepraszam cie bardzo,ale po tym jak przyslalas mi pytanie to rozlozylam oczywiscie karty i zapisalam odpowiedz na komputerze..teraz jej szukalam i nie moge znalezc:( nie mam pojecia gdzie to moze byc..wiec gdyby mogla to jeszcze raz skopiuj mi swoje dane i pytanie na meila..a ja no coz..postaram sie rozlozyc karty jeszcze raz:( Przepraszam cie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałam ponownie wszystko na twojego maila. Mam nadzieje ze tym razem dotarło ;)

Jesli znajdziesz czas byłabym bardzo wdzieczna chcociaż rozumiem ze to duzo 'roboty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj, chciałabym aby ktoś spojrzał na moje życie trochę z boku...nie chcę jednak pisać na forum wszystkiego o sobie, czy mogę jakiś prywatny kontakt do Ciebie prosić? na priva też jeszcze tu pisać nie mogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, chciałabym aby ktoś spojrzał na moje życie trochę z boku...nie chcę jednak pisać na forum wszystkiego o sobie, czy mogę jakiś prywatny kontakt do Ciebie prosić? na priva też jeszcze tu pisać nie mogę..

 

Kiśka, reguły na Priva nie ma. ;) Ja chyba koło 70 postu dostałem taką możliwość, inni po 20, a jeszcze inni po 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani

byc moze znajdzie sie ktos tutaj kto ma podobne przezycia .

Mam na imie Beata i mam 32 lata . Od przeszło 1,5 roku przechodze pewne doswiadczenie , mianowiscie jestem bombardowana energia z zewnatrz czyli obrazy , głosy, dzwieki, samki, zapachy. Zaznaczam ze aure mam czysta.

Poprostu mój umysł działa jak odkurzacz zbiera wszystko .To tak jakby działo sie wokół mnie .Kiedys mialam przekaz robiony od aniołów pewna osoba mi go robiła i dowiedziałam sie ze wypełnia sie plan duszy zeby mogły wyjsc moje talenty . No ja na ten moment jakos nie widze w tym zadnego talentu jestem wrazliwa to fakt to tak zwana ematia . Być może ktoś tutaj jest w stanie mi pomóc albo i przechodzi podobne doswiadczenie .

Pozdrawiam Beti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Moze mi ktos pomoze. Bylem kiedys u wrozki i powiedziala mi dziwna rzecz. I zdarzylo sie to dwa razy. Powiedzala mi ze cos widzi (we mnie,kolo mnie niepamietam juz) takiego ze powinienem iscw jej slady. Wczesniej mnie to nie interesowalo ale od pewnego czasu zaczelo. Mowila mi cos o trzecim oku czy cos takiego. Ja jestem zielony nie mam pojecia czy to mozna wykorzystac i pomagac komus. Moze mi ktos wyjasni oco tu chodzi. Nie wiem czy dobrze trafilem na wlasciwe forum .:) DZiekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem..Trzecie oko to tzw ogromna intuicja. Można o tym przeczytać na tym forum. Jeżeli czujesz w sobie coś takiego, to możesz to bardzo dobrze wykorzystać, pomagając ludziom, doradzając im:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani

byc moze znajdzie sie ktos tutaj kto ma podobne przezycia .

Mam na imie Beata i mam 32 lata . Od przeszło 1,5 roku przechodze pewne doswiadczenie , mianowiscie jestem bombardowana energia z zewnatrz czyli obrazy , głosy, dzwieki, samki, zapachy. Zaznaczam ze aure mam czysta.

Poprostu mój umysł działa jak odkurzacz zbiera wszystko .To tak jakby działo sie wokół mnie .Kiedys mialam przekaz robiony od aniołów pewna osoba mi go robiła i dowiedziałam sie ze wypełnia sie plan duszy zeby mogły wyjsc moje talenty . No ja na ten moment jakos nie widze w tym zadnego talentu jestem wrazliwa to fakt to tak zwana ematia . Być może ktoś tutaj jest w stanie mi pomóc albo i przechodzi podobne doswiadczenie .

Pozdrawiam Beti :)

 

Hmm droga Beti pierwszy raz słyszę o czymś takim. Czy jest to dla ciebie denerwujące, czy raczej ci to nie przeszkadza.. Zastanów się do czego to może ci być przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...