Jump to content

Jakaś biała ?


kanibal
 Share

Recommended Posts

Cześć.

 

Zastanawiają mnie dwie rzeczy.

 

Nie wiem za bardzo jak zacząć ale.. w tym tygodniu (to chyba był wtorek.. nie pamiętam dokładnie). Mogło być około godziny 11. Siedziałam u siebie w pokoju na łóżku i czytałam gazetę. Gdy czytałam tą gazetę (a nie trzymałam ją tak bardzo wysoko), to można było jeszcze zobaczyć co jest na korytarzu itp. itd, w pewnym momencie zobaczyłam jakby taką białą postać, a właściwie jakby jej zarys. Pomyślałam sobie wtedy, że to pewnie mi się przywidziało, ale przestałam już czytać gazetę i wstawałam z łóżka, kiedy znowu jakby zarys tej postaci przeleciał po tym korytarzu. Wyszłam na korytarz, żeby sprawdzić co się dzieje i tak dalej ale niczego takiego już nie widziałam.

 

Następnego dnia, po południu. Kiedy leżałam na łóżku (ale już w innym pokoju), znowu zobaczyłam zarys postaci tylko przez szybę od drzwi, wystraszyłam się i zerwałam się z łóżka. W tym momencie co się zerwałam, to równo ze mną (równo z tym moim zerwaniem) mój pies zaczął tak dziwnie piszczeć. Mój pies rzadko kiedy piszczy, ale jeśli już piszczy to ten pisk jest trochę inny i nie piszczy bez powodu.

Podbiegłam do drzwi, ale już niczego nie było.

 

O co chodzi ? Co to może być ?

 

P.S. Dodam tylko, że już miałam kiedyś podobnie dziwne sytuacje.

Edited by kanibal
Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Czytałem kiedyś jakąś książkę wyjaśniającą jak zobaczyć aurę. Pamiętam, że było tam ciekawe spostrzeżenie, mianowicie chodzi o to, że ludzie skupieni na czymś kątem oka zobaczą nieraz jakiś kolor albo wydaje im się, że coś się poruszyło. Okazuje się, że jest to efekt przypadkowego dostrzeżenia aury. Potem natomiast mózg przerabia to co widziałaś w najbardziej dla Ciebie logiczny sposób by wyjaśnić sobie co właśnie zobaczyłaś i efektem tego są właśnie białe damy, krasnoludki w czerwonych czapeczkach, Baby Jagi z garbem i bielmem na oku itd.

Edited by Mafciek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...