Jump to content

ja Baran, on Byk


Wredotka007
 Share

Recommended Posts

Byk – to według tradycyjnej astrologii ideał partnera. I faktycznie dużo w tym prawdy. Romantyczny i praktyczny zadba zarówno o stronę finansową jak i uczuciową związku.

W przeciwieństwie do Barana nie jest w ogóle agresywny ( chyba, że ktoś go wyjątkowo sprowokuje to wtedy trzeba uważać ), dba o swoja partnerkę i poświęca się jej bez granic. Dla Byka zawsze najważniejsza jest jego druga połowa myli się jednak ten kto sądzi, że to pantoflarze. Nikt nie jest tak uparty i oporny na logiczne argumenty w swoim zdaniu jak Byk. Niestety jak się na coś uprze to nic i nikt nie jest w stanie przekonać go aby zdanie zmienił. I chociaż dla świętego spokoju może przytaknąć to i tak pomału i metodycznie będzie brną do tego by było tak jak on uważa. Na szczęście jednak nie upiera się tak we wszystkim dlatego jego partnerka ma dużo do powiedzenia w związku. Byki należą do bardzo wiernych partnerów. Przywiązują się bardzo i nie w głowie są im romanse gdyż prawdziwym szczęściem dla niech jest dom i rodzina. Poza tym na romans są zbyt praktyczne i według nich się to po prostu nie opłaca. Intelekt partnerki to dla niego sprawa drugorzędna Ważniejsza jest jej uroda a najważniejsze jest to czy jest dobrym materiałem na żonę.

 

 

Sposób na Byka – naucz się gotować, dbaj o dom i niego, bądź bezwzględnie wierna gdyż Byk nawet jeśli nie odejdzie ( ze względu na dobro rodziny ) to i tak zdrady nie wybaczy Ci nigdy, dyskusje na tematy społeczne i kulturalne zostaw sobie na spotkania ze znajomymi gdyż Byka sprawy tego typu mało interesują.

 

 

Dla kogo – równie wierne i namiętne co Byki są Skorpiony dlatego często znaki te łączą się w pary co może się zakończyć pomyślnie, dobry związek może też stworzyć Byk z Rybą gdyż zapewni jej poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo potrzebuje.

 

 

Dla kogo nie – Strzelec potrzebuje zbyt dużo wolności i niezależności w związku czego Byk absolutnie nie zaakceptuje, podobnie rzecz ma się z Wodnikami, które dla spokojnego i praktycznego Byka są nazbyt ekscentryczne.

 

źródło: Wróżby Online

Link to comment
Share on other sites

Byk to znak ziemski a Baran to znak, którego żywiołem jest Ogień. Taki związek to próba połączenia dwóch całkowicie odmiennych żywiołów. Byk jest znakiem, któremu trudno jest przyzwyczaić się do żywiołowości Barana, Baranowi zaś trudno jest zrozumieć materialistyczne podejście do życia Byka. Pomimo wielu różnic oba znaki mogą stworzyć bardzo harmonijny związek pod względem seksualnym. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...