Skocz do zawartości

Zdjęcie


Arivo

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczenie na luzie dla chętnych...:)...w tym miesiącu zrobiłam zdjęcie...

 

Opiszcie jak ono wygląda,czy są osoby czy rzeczy, w plenerze czy w pomieszczeniu.... kolory... zupełna dowolność w opisie.... odpowiedź w środę ...20:00

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję nowymi kartami:

8 buław - to jest nieuchwytne i dynamiczne - w sensie, że szybko zanika, zmienia się.

Rycerz kielichów- przywołuje do takich uczuć jak melancholia, miłość, troska, zamyślenie,

As buław - jest zrobione z bliskiej perspektywy

Paź buław - ale w sumie jest to mała rzecz,

As kielichów - jest koloru białego lub przezroczystego - jak woda, bo kojarzy mi się z kroplami lub falami więc może jest to tekstura o różnych odcieniach jednego koloru.

Księżyc- To może być tęcza albo krople deszczu lub uchwycone promienie słońca.

3 denary - to jest raczej w pomieszczeniu i widać okno lub coś co jest okrągłe.

Edytowane przez Katamaradze
zapomniałam o kartach:P
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenie na luzie dla chętnych...:)...w tym miesiącu zrobiłam zdjęcie...

 

Opiszcie jak ono wygląda,czy są osoby czy rzeczy, w plenerze czy w pomieszczeniu.... kolory... zupełna dowolność w opisie.... odpowiedź w środę ...20:00

 

co jest na zdjęciu?

Król buław, as kielichów, 3 kielichy.

 

1. na pewno 3 kobiety i Pan, starszy, myślę, ze moze Mąz Twój i np. siostry, ciotki lub kuzynka..na pewno jakaś impreza jest tam względiniona, dobra zabawa, świetowanie, mysle, ze moze chodzic o urodziny jego właśnie...,moze przejscie na emeryture... albo cos innego... obok jakas woda, prawdopodobnie fontanna, lb jakaśis stwa, rzeczka, oczko wodne. moze nawet z wizerunkiem gołabka lub sa ptaki obok.,..zielen, przestrzen, teren z drzewami wowocowymi najprawdopodobniej... mozliwe jakies zwierze siedzące obok bmęzczyzny...jakis kotek, piesek czy tez egzotyczne...- i to mi się najbardziej widzi...

2. jakie kolory

słonc, królowa buław, wieża

ho ho takie skrajne jasnosc i ciemnosc jakby...słonko swieci na pewno...jasno.. ale mozliwe, np. chmury na niebie,ktore troszke przycmiewaja ten blask...cizko mi powiedzic...

 

i tak mi przyszlo na mysl,ze gdzies niedaleko jest moze wysoki bdynek..dom... ta wiza w kolorach...sama nei wiem..

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka zdjęcia - 10 monet - ukazanie piękna przyrody i swojej rodziny,przyjaciół na tym tle

Kto/Co jest na zdjęciu - Siła - Ludzie i zwierzęta np. koty

Gdzie - sąd, 5 mieczy - sąd,czyli podejrzewam,że na powietrzu, miecze są związane z powietrzem, w plenerze - może w tle zdjęcia widać ptaki?

Kolorystka - 5 monet, giermek monet - Jasne, złote jak denary. Pewnie słonko świeciło :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ogólnie 3 miecze świeże powietrze, chmury.. może .. liście, drzewa, krzaki? Raczej dzień niż noc

 

kto jest na nim/osoby 7 mieczy Kochankowie Księżyc Mężczyzna, para może i zwierzątko? Może na tle budynku jakiegoś..

 

miejsce/sceneria 10 Monet na dworze, może dosyć ładne miejsce..

kolor dominujący Pustelnik niebieski (albo szary, zielony), żółty, słoneczny i ciepły.. jak latarnia w jego dłoni

 

Emocje 5 Kielichów sporo emocji nostalgia, może wzrusza..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje kochane dziewczynki! Z racji tego, że znalazłam chwilę na postawienie karcioszków, dołączam do ćwiczenia :D

 

Co/kto jest na tym zdjęciu?

7 MIECZY + GIERMEK MONET + CESARZOWA - ludzie zdecydowanie. Ktoś Ci bliski, podejrzewam, że z rodziny. Stawiam na co najmniej dwójkę bądź trójkę ludzi - 2 panów i panią. Może Twój syn i Twoja mama lub teściowa (albo inna ważna dla Ciebie kobietka) się na nim znalazły, albo też i Ty.

 

Gdzie było ono robione?

GIERMEK BUŁAW + 9 MIECZY + KRÓL MIECZY - raczej w plenerze, na tle drzew, przyrody i jakiegoś budynku. Możliwe, że przez przypadek ktoś się jeszcze na to zdjęcie załapał w tle. W parku bądź innym malowniczym miejscu. Przy tasowaniu wypadła mi 6 kielichów, więc myślę, że jest to miejsce znane Ci z dzieciństwa jeszcze :)

 

Dominujące kolory na zdjęciu?

3 KIELICHÓW + KAPŁAN + 2 MIECZY - kolory jesieni - żółty, pomarańczowy, brązowy, zielony i niebieski. Myślę, że widać na tej fotce pożółkłe liście, może zaczątki śniegu nawet ;)

 

Jakie uczucia wywołuje to zdjęcie?

GŁUPIEC + 2 BUŁAW + 3 BUŁAW - pozytywne uczucia raczej, przywołują uśmiech na ustach :) Z jednej strony radość, z drugiej nostalgia, że czasu i dobrych chwil nie można zatrzymać w miejscu. Łapie za serduszko :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postanowiłam spróbowac, choc dawno nie cwiczyłam:( i zaniedbałam lekcje.

jak ono wygląda? - II buławy,VI denarów,V buław - bardzo kolorowe, wiele osób

czy są osoby czy rzeczy?VI buław, 5 denarów,Kochankowie ( skojarzenia przyszły z wodą)choc na kartach widnieją ludzie, stawiam na faceta albo parkę

w plenerze czy w pomieszczeniu?stawiam na plener, kolorową roslinnoś w tleV mieczy, Gwiazda, Paź kielichów

kolory?kapłanka, paż mieczy, III miecze - stawiam na niebieski, czerwień, troszkę zielieni i żółtego

A może fotografowałaś jakąś parę młodą?;) albo po prostu roślinnośc

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Agnieszka;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co/kto jest na tym zdjęciu?

Paź kielichów + słońce + 10 denarów - bliskie osoby, rodzina - para dorosłych i dziecko, lub osoba o delikatnych rysach twarzy -karty kojarzą mi się też ze słonecznym popołudniem

 

Gdzie było ono robione?

6 denrów + 5 buław + 8 kielichów - na dworzu, w pobliżu lasu, okolice morza/rzeki/jeziora

 

Dominujące kolory na zdjęciu?

papież + 5 kielichów + król denarów - kolory zachodzącego słońca, czerwień, żółć, zieleń, niebo - nie całkiem niebieskie bardziej ciemnawe - jakby się ściemniało - kolory polskiej złotej jesieni :)

 

Jakie uczucia wywołuje to zdjęcie?

8 buław + 10 buław + wisielec - przyspiesza puls i jakby zatrzymuje w czasie :) takie żeby przystanąć i się napatrzeć, daje do myślenia

 

Ps. Cosmo spapugowałam Twe pytanka - mam nadzieję że wybaczysz :)))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co/kto jest na tym zdjęciu? V monet - jakaś starsza kobieta, może także jakiś budynek (kościół, klasztor), raczej ruiny.

Gdzie było ono robione? VII buław - gdzieś, gdzie panuje duży ruch, może w pobliżu przystanku, autostrady.

Dominujące kolory na zdjęciu? IV buław - zieleń, fiolet, trochę czerwieni (hmmm, może graficiarze coś tam namalowali...)

Jakie uczucia wywołuje to zdjęcie? II buław - raczej pozytywne, jednak jest coś na tym zdjęciu co zaskakuje, różne osoby inaczej je postrzegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze i ja :)

 

co jest na zdjęciu - As buław - raczej z kategorii przyroda, niebo, chmury, góry, drzewo

gdzie jest zrobione - Wisielec - w plenerze, na wolnym powietrzu, może z jakiejś innej perspektywy, takie artystyczne

jakie kolory - Głupiec - jasne, biały, niebieski, trochę żółtego, szary

jakie emocje wywołuje - 5 mieczy - chłód, zaduma, smutek, zamyślenie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katamaradze

 

spróbuję nowymi kartami:

8 buław - to jest nieuchwytne i dynamiczne - w sensie, że szybko zanika, zmienia się.

Rycerz kielichów- przywołuje do takich uczuć jak melancholia, miłość, troska, zamyślenie,

As buław - jest zrobione z bliskiej perspektywy

Paź buław - ale w sumie jest to mała rzecz,

As kielichów - jest koloru białego lub przezroczystego - jak woda, bo kojarzy mi się z kroplami lub falami więc może jest to tekstura o różnych odcieniach jednego koloru.

Księżyc- To może być tęcza albo krople deszczu lub uchwycone promienie słońca.

3 denary - to jest raczej w pomieszczeniu i widać okno lub coś co jest okrągłe.

...Idealnie

shejna

 

co jest na zdjęciu?

Król buław, as kielichów, 3 kielichy.

 

1. na pewno 3 kobiety i Pan, starszy, myślę, ze moze Mąz Twój i np. siostry, ciotki lub kuzynka..na pewno jakaś impreza jest tam względiniona, dobra zabawa, świetowanie, mysle, ze moze chodzic o urodziny jego właśnie...,moze przejscie na emeryture... albo cos innego... obok jakas woda, prawdopodobnie fontannablisko fontanny przeważnie są okrągłe, lb jakaśis stwa, rzeczka, oczko wodne. moze nawet z wizerunkiem gołabka lub sa ptaki obok.,..zielen, przestrzen, teren z drzewami wowocowymipokazały Ci się owoce najprawdopodobniej... mozliwe jakies zwierze siedzące obok bmęzczyzny...jakis kotek, piesek czy tez egzotyczne...- i to mi się najbardziej widzi...

2. jakie kolory

słonc, królowa buław, wieża

ho ho takie skrajne jasnosc i ciemnosc jakby..brawo...słonko swieci na pewno...jasno.. ale mozliwe, np. chmury na niebie,ktore troszke przycmiewaja ten blask...cizko mi powiedzic...

 

i tak mi przyszlo na mysl,ze gdzies niedaleko jest moze wysoki bdynek..dom... ta wiza w kolorach...sama nei wiem..

 

Orchidea87

 

Tematyka zdjęcia - 10 monet - ukazanie piękna przyrody i swojej rodziny,przyjaciół na tym tle

Kto/Co jest na zdjęciu - Siła - Ludzie i zwierzęta np. koty

Gdzie - sąd, 5 mieczy - sąd,czyli podejrzewam,że na powietrzu, miecze są związane z powietrzem, w plenerze - może w tle zdjęcia widać ptaki?miecz to też nóż

Kolorystka - 5 monet, giermek monet - Jasne, złote jak denary. Pewnie słonko świeciło :)

Jak nic... tort

 

olkacool

 

Zdjęcie ogólnie 3 miecze świeże powietrze, chmury.. może .. liście, drzewa, krzaki? Raczej dzień niż noc

 

kto jest na nim/osoby 7 mieczy Kochankowie Księżyc Mężczyzna, para może i zwierzątko? Może na tle budynku jakiegoś..Tak jak pisałam u sheiny jest w rzeczywistości budynek na przeciwko

 

miejsce/sceneria 10 Monet na dworze, może dosyć ładne miejsce..

kolor dominujący Pustelnik niebieski (albo szary, zielony), żółty, słoneczny i ciepły.. jak latarnia w jego dłoni krem nie był czysto biały ale żółtawy

 

Emocje 5 Kielichów sporo emocji nostalgia, może wzrusza..

 

Cosmo

 

Witam moje kochane dziewczynki! Z racji tego, że znalazłam chwilę na postawienie karcioszków, dołączam do ćwiczenia :D Fajnie,że dołączyłaś...:)

 

Co/kto jest na tym zdjęciu?

7 MIECZY + GIERMEK MONET + CESARZOWA - ludzie zdecydowanie. Ktoś Ci bliski, podejrzewam, że z rodziny. Stawiam na co najmniej dwójkę bądź trójkę ludzi - 2 panów i panią. Może Twój syn i Twoja mama lub teściowa (albo inna ważna dla Ciebie kobietka) się na nim znalazły, albo też i Ty.

 

Gdzie było ono robione?

GIERMEK BUŁAW + 9 MIECZY + KRÓL MIECZY - raczej w plenerze, na tle drzew, przyrody i jakiegoś budynku. Możliwe, że przez przypadek ktoś się jeszcze na to zdjęcie załapał w tle. W parku bądź innym malowniczym miejscu. Przy tasowaniu wypadła mi 6 kielichów, więc myślę, że jest to miejsce znane Ci z dzieciństwa jeszcze :)W rodzinnym domu

 

Dominujące kolory na zdjęciu?

3 KIELICHÓW + KAPŁAN + 2 MIECZY - kolory jesieni - żółty, pomarańczowy, brązowyniesamowita jesteś..idealne kolory na torcie, zielony i niebieski. Myślę, że widać na tej fotce pożółkłe liście, może zaczątki śniegu nawet ;)hahaha....biała ściana

 

Jakie uczucia wywołuje to zdjęcie?

GŁUPIEC + 2 BUŁAW + 3 BUŁAW - pozytywne uczucia raczej, przywołują uśmiech na ustach :) Z jednej strony radość, z drugiej nostalgia, że czasu i dobrych

chwil nie można zatrzymać w miejscu. Łapie za serduszko :)

 

Agnieszka1982

 

Ja też postanowiłam spróbowac, choc dawno nie cwiczyłam:( i zaniedbałam lekcje.No ta Aga dawno Cię nie było

jak ono wygląda? - II buławy,VI denarów,V buław - bardzo kolorowe, wiele osób

czy są osoby czy rzeczy?VI buław, 5 denarów,Kochankowie ( skojarzenia przyszły z wodą)choc na kartach widnieją ludzie, stawiam na faceta albo parkę

w plenerze czy w pomieszczeniu?stawiam na plener, kolorową roslinnoś w tleBlisko kolorowe owoceV mieczy, Gwiazda, Paź kielichów

kolory?kapłanka, paż mieczy, III miecze - stawiam na , czerwień, troszkę zielienikolory w bliskiej okolicy na parapecie i żółtego na torcie

A może fotografowałaś jakąś parę młodą?;) albo po prostu roślinnośc

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Agnieszka;)

Ruda Jędza

 

Co/kto jest na tym zdjęciu?

Paź kielichów + słońce + 10 denarów - bliskie osoby, rodzina - para dorosłych i dziecko, lub osoba o delikatnych rysach twarzy -karty kojarzą mi się też ze słonecznym popołudniemBrawo

 

Gdzie było ono robione?

6 denrów + 5 buław + 8 kielichów - na dworzu, w pobliżu lasuteż nie na zdjęciu ale za oknem ogród mój pokazało..:), okolice morza/rzeki/jeziora

 

Dominujące kolory na zdjęciu?

papież + 5 kielichów + król denarów - kolory zachodzącego słońca, czerwień, żółć, zieleń, niebo - nie całkiem niebieskie bardziej ciemnawe - jakby się ściemniało - kolory polskiej złotej jesieni :)

 

Jakie uczucia wywołuje to zdjęcie?

8 buław + 10 buław + wisielec - przyspiesza puls i jakby zatrzymuje w czasie :) takie żeby przystanąć i się napatrzeć, daje do myślenia Oj tak

 

Ps. Cosmo spapugowałam Twe pytanka - mam nadzieję że wybaczysz :)))

 

Erza Scarlett

 

Co/kto jest na tym zdjęciu? V monet - jakaś starsza kobieta, może także jakiś budynek (kościół, klasztor), raczej ruiny.

Gdzie było ono robione? VII buław - gdzieś, gdzie panuje duży ruch, może w pobliżu przystanku, autostrady. Mieszkam przy trasie 719...bardzo duży ruch...tiry...8 wypadków,bo mieszkam na zakręcie

Dominujące kolory na zdjęciu? IV buław -zieleń, fiolet, trochę czerwieni (hmmm, może graficiarze coś tam namalowali...) ale ładnie ujęłaś..bawiłam się w graficiarza..hahahaha

Jakie uczucia wywołuje to zdjęcie? II buław - raczej pozytywne, jednak jest coś na tym zdjęciu co zaskakuje, różne osoby inaczej je postrzegają.

 

Villandra

 

co jest na zdjęciu - As buław - raczej z kategorii przyroda, niebo, chmury, góry, drzewo

gdzie jest zrobione - Wisielec - w plenerze, na wolnym powietrzu, może z jakiejś innej perspektywy, takie artystyczne

jakie kolory - Głupiec - jasne, biały, niebieski, trochę żółtego, szary

jakie emocje wywołuje - 5 mieczy - chłód, zaduma, smutek, zamyślenie

 

Brawo ...pięknie poradziłyście sobie z zadaniem:brawa:

Wszystkie w coś utrafiłyście ...dla wszystkich punkciki...

 

Zdjęcie z 18 Urodzin mojego syna (krojenie tortu)...opisałyście również to bo było poza zdjęciem...otoczenia nasze....jestem pod wrażeniem...Brawo...:haha:

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo sory....:icon_redface: Quote coś nie wyszło....

 

Kolory jesienie w owocach Wam wyszły...:):lol:

z tym zdjęciem były robione też inne więc zobaczcie co wam wychodziło...

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super! trzy denary jak nic wskazały na torta!! a As buław na coś co syn trzyma w ręku - nie przyszło mi to na myśl niestety. Ale i tak dobrze jak na moją przerwę;/

Buziaki Arivo

za ćwiczenie i za reput.:* :*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośmy masowo omówiły chyba to drugie zdjęcie :D

Buziole kochane i dzięki Arivko za punkcik :*

 

Może energie zdjęć nachodziły na siebie....ale i tak wszystko było w bliskim otoczeniu....świetnie Wam poszło...:buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...