Skocz do zawartości

gdzie dziś zostałam zaproszona?


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiczonko dla Was?

Dzis zostałam zaproszona w pewne miejsce.

Pytania dla Was:

Kto mnie zaprosił?

Gdzie?

Czy byłam zadowolona z propozycji?

Z kim tam jadę?

 

 

1. na wycieczke, z jakąs kobieta, skojarzyło mi się z jazdą konno, wymowna karta :)) odwrocona 6 kijów, królowa buław.

2. kto zaprosil? as denarow, kaplanka (o) jakas kobika chyba nadwrazliwa z lekka...moze koleznka z pracy albo matka

3.3 kije, diabel nieeeeeeeeee, wrecz Czulas sie uwziazan przytloczona... kontkat z Ta osoba nei jest dla Ciebie zbyt milym doswiadczeniem...nie czujesz stabilnosci i spokoju przy niej raczej takei rozdchwianie,moze drazliwosc,niepewnosc...

5. z kim jedziesz? cesarz, od 4 kije - z męzusiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie zaprosił? giermek kielichów - młoda kobieta o dobrych intencjach,może nieco nieśmiała,artystyczna dusza,wrażliwa

Gdzie? 7 buław - może coś związnego z ezoteryką - własny rozwój/spotkanie towarzyskie lub udział w jakimś konkursie/rywalizacja sportowa

Czy byłam zadowolona z propozycji? as monet - zadowolona, może przyniesie ci to jakieś korzyści materialne..

Z kim tam jadę? 6 mieczy- przedsięwzięcie rodzinne :)/ rycerz denarów - mężczyzna-przyjaciel lojalny,można mu zaufać - biorąc pod uwagę poprzednią kartę - pewnie ktoś z rodziny (mąż,kuzyn,brat?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie zaprosił? Głupiec koleżanka/kolega.. może nawet z lat dziecinnych :)

Gdzie? Słonce jakieś miejsce otoczone, ograniczone czymś.. świeże powietrze raczej,

Czy byłam zadowolona z propozycji? 2 Kielichy tak przypadła ci do gustu

Z kim tam jadę? Rycerz Monet chłopak/partner/maż

 

 

Nic więcej nie wycisnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie zaprosił? Rydwan, 10 pucharów -> osoba z rodziny, kuzyn (który ma auto :D )

Gdzie? Paż kielichów, 3 buław -> gdzieś daleko, nawet za granicę do rodziny w odwiedziny

Czy byłam zadowolona z propozycji? 10 buław, As kielichów -> najpierw niechętnie zareagowałaś, chyba nie lubisz takich rodzinnych spotkań, ale potem dałaś się przekonać.

Z kim tam jadę? 4 denarów, Wieża ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kto zaprosił - Królowa kielichów - kobieta spod znaku raka - kim jest dla Ciebie - ktoś z pracy chyba.

- Gdzie? - VII mieczy, 3 kielichy, Kapłanka - gdzieś gdzie trzeba oszukiwać, pogrywać, udawać, szukać, chować się, jakaś impreza plenerowa? połączona z takimi dziwnymi zabawami (o rany ale kręcę)trzeba się tam wykazać odwagą, dostojnością, zachować umiar impreza po prostu chyba.

Czy byłaś zadowolona z propozycji - 9 mieczy - Nie bo akurat źle się czułaś albo nie chciałaś się wkręcać w jakieś towarzystwo i wolałaś tego uniknąć

Z kim tam jedziesz - Mag - z bratem?

może nie byłaś zadowolona bo wiedziałaś że będzie tam ktoś z kim nie chcesz się spotkać?????

w kartach (8 buław i Rycerz kielichów) widać że coś się podczas tego spotkania wydarzy i będzie to związane z jakimś przystojniakiem i będzie to związane z uczuciem dawnym bądź budzącym się dopiero:D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie zaprosił? II monet - ktoś Ci znajomy, młodszy od Ciebie mężczyzna

Gdzie? VIII monet - miejsce, gdzie jest dużo ruchu, coś się tam dzieje, może miejsce pracy, miejsce, gdzie trzeba się odpowiednio ubrać

Czy byłam zadowolona z propozycji? Rycerz pucharów - raczej tak, może od dawna czekałaś na tę propozycję

Z kim tam jadę? Królowa pucharów - z mamą, siostrą lub jakąś bardzo bliską koleżanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja pierwszy raz sprobuje aczkolwiek boje sie zeby nie poniesc porazki....bo nie wiem czy do konca poznalam znaczenia wszystkich kart :( ale zawsze musi byc ten pierwszy raz....

a wiec tak:

9 mieczy,Cesarzowa,Sila(Moc) i 5 bulaw

Miejsce to mysle ze jakas impreza plenerowa gdzie sa w dodatku rozgrywane jakies zawody hmmmmm-kobieta prowadzi ta impreze,ale zostalas zaproszona przez swojego chlopaka(narzeczonego) spod znaku Lwa z ktorym jestes dosc silnie zwiazana emocjonalnie hmmmmm.Bylas zadowolona aczkolwiek balas sie czegos byc moze tych zawodow zeby nie przegrac,zeby Cie nie wysmiano ale byla to uczciwa konkurencja z ktorej duzo sie nauczylas i pokazalas swoje umiejetnosci hmmmmm.Pojechalas tam ze swoim chlopakiem i z jakas kobieta (moze twoja mama,przyjaciolka czort wie) hmmmmmm i chyba to tyle ...bo namieszalam rowno....

P.S.przepraszam za moje pierwsze wejscie ale inaczej nigdy bym nie zaczela....i w koncu sie odwazylam :) bo szykowalam sie od 3 albo i wiecej miesiecy cos napisac hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zostałam zaproszona w pewne miejsce.

Pytania dla Was:

Kto mnie zaprosił? - Umiarkowanie - jakaś kobieta, spokojna, przekonywująca, opanowana, może blondynka,

Gdzie? - 2 monety - na jakiś pokaz, prezentację, gdzie będą coś przedstawiać, do czegoś przekonywać, namawiać, zachęcać

Czy byłam zadowolona z propozycji? - 5 buław - nie bardzo Ci to pasowało, może trzeba będzie się tam wykazać, rywalizować

Z kim tam jadę? - Rycerz kielichów - z lubym, kimś Ci bliskim

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zostałam zaproszona w pewne miejsce.

Pytania dla Was:

Kto mnie zaprosił?...Wieża...Mężczyzna,po przejściach...wiek około 50...z rodzicami też mi się skojarzyło...

Gdzie... 9 buław...Do domu ogrodzonego płotem albo jakiegoś wysokiego bloku...ładna okolica,dużo zieleni...teraz tam jest kolorowo....

Czy byłam zadowolona z propozycji?....Król Pucharów...tak lubisz tam przebywać,jest to miejsce gdzie się wyciszasz,gdzie czujesz się bezpiecznie...

Z kim tam jadę? ...Królowa pucharów,as mieczy Z mężem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedź:

Zaprosiła mnie szwagierka do siebie do domu na kawkę,Arivo trafiłaś jeżeli chodzi o to,że było to w bloku. Z propozycji nie byłam na początku zadowolona, ponieważ w tym spotkaniu brała udział moja teściowa z którą nie mam dobrego kontaktu,ale ogólnie spotkanie było miłe. A pojechałam tam z mężusiem:)

Wszystkim biorącym udział w cwiczeniu dziękuję/dziś późno wróciłam po 11h w pracy dlatego nawet nie pisałam kto w co trafił - porównajcie swoje odpowiedzi.

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale klops....ide lepiej poczytac wiecej na temat kart i porobic sobie rozklady a nie na forum sie udzielac :(

 

P.S. Czemu SHEINA obecnie nie wrozysz jesli mozna spytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...