Skocz do zawartości

Droga życia jednej osoby w punktach zwrotnych drugiej.


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

Ja chciałem się tylko zapytać jak ma się do związku i jak wróży na przyszłość taka sytuacja kiedy ja mam z dróg życia 11 (38 czyli 3+8 daje 11) a druga osoba ma 11 w swoich dwóch punktach zwrotnych? Dodam że ja jestem dwójką, druga osoba jest jedynką i oboje jesteśmy z tych samych znaków zodiaku (Lew) a ja urodziłem się tylko dzień później niż druga osoba. Bardzo poproszę o interpretację czy taki układ sprzyja powstaniu jakiegoś poważnego związku i do jakiego typu będzie taki związek należał, będzie on łatwy czy dość ciężki?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

Ja chciałem się tylko zapytać jak ma się do związku i jak wróży na przyszłość taka sytuacja kiedy ja mam z dróg życia 11 (38 czyli 3+8 daje 11) a druga osoba ma 11 w swoich dwóch punktach zwrotnych? Dodam że ja jestem dwójką, druga osoba jest jedynką i oboje jesteśmy z tych samych znaków zodiaku (Lew) a ja urodziłem się tylko dzień później niż druga osoba. Bardzo poproszę o interpretację czy taki układ sprzyja powstaniu jakiegoś poważnego związku i do jakiego typu będzie taki związek należał, będzie on łatwy czy dość ciężki?

 

Pozdrawiam.

 

Aby coś dało się powiedzieć na temat relacji między wami, potrzebne są wasze dokładne daty urodzenia, a i tak numerologia nie zapewni szczegółowych danych o to czy powstanie poważny związek, gdyż dopiero astrologia(wasze kosmogramy dodatkowo mogą powiedzieć jacy jesteście, jakie posiadacie cienie swoich dusz i powiązanie partnerskie). Bez dat, to tyle powiedzieć mogę sama od siebie, że powiązanie punktów zwrotnych tej osoby z twoją drogą życia, daje w czasie trwania tych punktów zwrotnych pewnego rodzaju dogadanie się, ale tylko w pewnych aspektach życia i będą to raczej aspekty idealistyczne/duchowe/bujanie w obłokach trochę, uwrażliwienie, potrzeba bliskości drugiego człowieka/partnera(to bedzie wtedy wymagac od Ciebie), niż to z czym na co dzień się człowiek zmierza.

 

Lew z lwem powinien się dogadać, ale dużo więcej powie astrologia, bo jedno z was może być bardziej typowym lewem, a druga mniej. W kosmogramie widać spod jakich jeszcze znaków zodiaku ktoś posiada cechy, a każdy ma rozmaite i uniwersalne.

 

Partner jest jedynka(1), to bardzo silna, odwazna i samodzielna jednostka, rzeklabym indywidualistka, sklonna do egoizmu, osoba ktora góruje nad innymi, a przynajmniej próbuje,sprawia takie wrazenie na zewnatrz. Dwójka, a właściwie 11tka mistrzowska to bardzo wrazliwa osoba, teoretycznie jedynka z dwojka to trudny uklad, ale nie ma nic czego by sie nie przezwyciezylo, taki uklad moze sie udac, ale moge tylko gdybac, ze jest mozliwe, nie mam danych o waszych datach, z sumy drog zycia wychodzi wam razem 3ka, uklad towarzyski, gdzie oboje relacje taka bedziecie stawiac na konkaty miedzy soba,kumplowanie sie, wazna tu bedzie komunikacja.

Edytowane przez FullMoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty urodzenia to 4 sierpień 1988r oraz 3 sierpień 1988r ;).

 

Pozdrawiam i dziękuje :).

 

Na początku powiem, że wasza relacja jest karmiczna, jak to z karmicznymi powiązaniami, związki nie należą może do łatwych, ale są szczególne, takie magnetyczne, obie strony się przyciągają do siebie i dążą do bycia razem, pojawiają się jednak pewne przeszkody, ale to juz karma do odrobienia i obie strony muszą pracować nad swoim związkiem.

 

 

piramidy numerologiczne wygladaja nastepujaco:

 

Druga osoba: 3-8-1988

 

Droga życia: 1

z podliczby 37/10/1

 

I cykl = 8 - formujący

II cykl = 3 - produktywny

III cykl = 8 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 2

II punkt zwrotny(spełnienie) = 2

III punkt zwrotny(spełnienie) = 4

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 7

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 5

II wyzwanie (czarny szczyt) = 5

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

 

 

TY: 4-8-1988

 

Droga Życia: 11 (liczba mistrzowska, nie redukujemy jej do 2ki)

z podliczby 38/11/2

 

I cykl = 8 - formujący

II cykl = 4 - produktywny

III cykl = 8 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 3

II punkt zwrotny(spełnienie) = 3

III punkt zwrotny(spełnienie) = 6

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 7

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 4

II wyzwanie (czarny szczyt) = 4

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

 

Ze szczegółowej piramidy numerologicznej widzę, że masz trudności ze stabilnością, pracowitością i wytrwałością, jakies lenistwo i bałaganiarstwo Twoje, jednak skoro pytasz o trwałość związku, to znaczy, że musisz mieć w wibracjach własnych jakąś stabilną cyfrę, spekuluje, że to albo 4 albo 6, która zmniejsza działanie czarnego szczytu oraz z drogi życia 11tka, która kieruje się dobrem innych i dąży sama do naprawiania swych błędów aby stać się lepsza i dobra, by nie krzywdzić innych. Twoja wibracja 3ek z punktów zwrotnych jest harmonijna do wibracji drugiej osoby z I i II cyklu, co skłania do wspólnego spędzania czasu, wspólnych celów, ale między ludźmi głównie. Może jakieś imprezy, wypady, wyjazdy, nauka, praca. W II cyklu 3ka tj po 26r.zycia tej osoby mocno zharmonizuje sie z twoja wibracja 3ki z punktu zwrtonego oraz 4ka z II cyklu, wtedy bedzie taki szczyt porozumienia miedzy soba, wspolnie bedziedzie odkrywac swiat, bywać wśród innych ludzi, oboje będziecie potrzebowali kontaktów ze znajomymi, jej 2 wspolgra z twoja 4ka, ty dajesz opieke nad druga polowka, ona daje uczucia. 2ki tej osoby jak pisałam już wcześniej mogą sugerować wrażliwośc od urodzenia do 44r.zycia, pod warunkiem, ze nie brak jej litery B lub T w ktoryms z imion albo nazwisku, wystarczy choc jedna z tych liter. Jednak jesli brak litery takiej, a posiadaja one wibrace 2ki, ktore daja ekspresje uczuc, czyli umiejetnosc wyrazania ich na zewnatrz, wrazliwosc na drugiego czlowieka,takt i dyplomacje, przy brakach te aspekty beda zatarte(czyli bedzie na opak, zamiast dyplomacji to klotnie, zamiast okazywania uczuc, beda blokady w okazywaniu ich, jesli nie ma brakow to bedzie pozytywnie ;)), osoba moze byc konfliktowa(zaborcza, dominujaca,nerwowa), szczegolnie ze jest jedynka, a dziecinstwo tez do najlatwiejszych nie nalezalo tak samo jak u Ciebie. Duzy nacisk na samodzielnosc.

 

Po 44r.zycia u was obojga znow widac harmonie, pozozumienie, dzieki twojej wibracji 6, ktora daje tobie chec skupienia sie na rodzinie, a jej 4ka, na opiece, domowym zaciszu, jednak beda pewnie wpadac czesto jej znajomi,kolezanki,koledzy, 3ka jej z II cyklu, daje potrzebe kontaktow z ludzmi, dom to nie wszystko.

 

Nie podobaja mi sie troche czarne szczyty o wibracji 5 tej osoby, ta wibracja sklania taka osobe do naduzywania zmyslow, nadmiaru korzystania z zycia, mozliwe zdrady,brak umiaru itd. Innymi slowy, ona musi pracowac nad soba, by nie krzywdzic przy tym innych, a ty musisz uwazac by sie nie rozhulała ;) Mozliwe, ze jej wibracje wlasne blokuja te czarne szczyty, ale pewnosci tu nie mam, jako iz jest silna osoba i wazna dla siebie samej, moze ulegac łatwo pokusom, zwłaszcza po 26r.zycia kiedy bardzo zapragnie otaczania sie ludzmi, przebywac w ich gronie (wibracja 3).

 

W skrócie, układ jest dobry, korzystny, daje możliwości wspólnych celów i dogadywania się na tych samych płaszczyznach, także w codziennym życiu. Z powodu jej charakterku mogą pojawić się konflikty, trzeba temu podołać i starać się zrozumieć drugą osobę, a przede wszystkim walczyć o wspólne rozwiązywanie problemów, w końcu to zwiazek karmiczny - trzeba pracować razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow, jestem pod wrażeniem. Poraz pierwszy Ktoś na forum zrobił mi analizę własnymi słowami a nie skopiował z internetu objaśnienia niektórych liczb które ja już znam :). Bardzo ale to baaaardzo dziękuje. Jeśli mógłbym się jakoś odwdzięczyć to proszę pisać.

 

Czyli reasumując z tego co tu czytam to mogę wnioskować że to może być dobra relacja nie na chwilę ale nawet na dłuższą metę, np na wspólne życie, małżeństwo, prawda?

 

Masz rację, jest tu magnetyzm, bardzo silny magnetyzm, przyciąganie, chęć rozmawiania z drugą osobą. Nawet kiedy długo nie rozmawiamy to ja czuję jak ona chce ze mną porozmawiać bo gdy ona o mnie myśli ja odczuwam taką ogromną chęć odezwania się do niej, to jest nawet nie do opisania. To coś takiego dziwnego czemu nie mogę się oprzeć i w rezultacie zagaduje a gdy już napiszę/zadzwonię to czuję taką ogromną ulgę jakbym pozbył się jakiegoś ogromnego problemu.

 

A czemu w naszej relacji jest taki magnetyzm? Czy w każdej relacji karmicznej tak jest czy może ta nasza jest jakas szczególna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnetyzm wynika z relacji karmicznej, a w szególności właśnie z tego powiązania twojej drogi 11 z jej punktami zwrotnymi które działają u niej od urodzenia, tzn że jej pierwsza 11/2 (I punkt zwrotny) ma szczególny wpływ na jej osobowość gdyż jest to też klucz wcielenia, ta wibracja ukształtowała jej osobę, taką samą jak twoją, jest to przyciąganie duchowe, taka silna więź i potrzeba bycia ze sobą, czucie siebie nawzajem.

 

Tak i to ma przyszłość, może się to rozwinąć na stały związek :) do późnej starości, wspólne wibracje 8mki z Cyklu III oraz 7mki z IV punktu zwrotnego, pełnia porozumienia ;) coś pięknego ...tylko pilnuj jej ;)

Edytowane przez FullMoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...