Skocz do zawartości

Łódka, ukrywanie pryszczy, zdrada


Angel07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Miałam przedziwny sen w którym razem z moim chłopakiem oraz z przyjaciółmi popłynęliśmy łódką do domu jakiejś klientki której nie znałam. Następnie wróciliśmy do mojego chłopaka do domu wszystko w śnie wyglądało zupełnie inaczej. Na początku wydawał się słodki i poprosił mnie o coś co by mu na twarzy zakryło zaczerwienienia spowodowane trądzikiem chodź w sumie mało ich miał, w realu nigdy o to mnie nie prosił;> to było bardzo dziwne. Po zakryciu trądziku poprosił mnie czy mogę dziś spać w domu nie u niego, ja sie trochę wkurzyłam wiedząc, że nowa dziewczyna która wszyscy poznaliśmy ma spać u niego. Co było jeszcze dziwniejsze on nie zwracał potem na mnie w ogóle uwagi;/. Zaczął podrywać tą laskę chodź wiedział, że na to patrze. Potem się obudziłam.

Jak myślicie jak mogę zinterpretować ten sen? Tym bardziej, że na co dzień jest wierny czasem wiadomo spojrzy na jakąś dziewczynę na mieście jak zwykły facet, lecz nigdy by mnie nie zdradził.

 

Ps. jestem nowa na forum i nie bardzo wiem czy dobry dział wybrałam oraz czy już czasem nie było podobnej historii:)

Jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie tematu lub podanie linku do podobnej historii:)

 

Dziękuje z góry.

Pozdrawiam wszystkich forum'owiczów i proszę o opinie:)

Angel07

 

 

(sprecyzowano temat na zgodny z wymaganiami działu - oryginał: "Zdrada"; wymoderowano określenie uważane za obraźliwe / przypisek - kaffka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...