Jump to content

coś ode mnie :)

Ruda Jędza
 Share

Recommended Posts

takie króciutkie :) ważne do piątkowego wieczoru - 22.00

1. kogo wczoraj odwiedziłam

2. co przyniosłam

3. co było powodem spotkania

Powodzenia Dziewczynki :)) miłego dnia

Ruda Jędza ...takie króciutkie :) ważne do piątkowego wieczoru - 22.00

1. kogo wczoraj odwiedziłam...Koło,10 denarówKogoś z rodziny...obstawiam kobietę...może babcię

2. co przyniosłam...Rydwan...psa lub kota

3. co było powodem spotkania...Umiarkowanie,choroba,myślę,że osoba ta poprosiła Cię o zaopiekowanie się zwierzątkiem ze względu na swój stan zdrowia...

Powodzenia Dziewczynki :)) miłego dnia

• Like 1

1. kogo wczoraj odwiedziłam: Cesarzowa - mamę lub jakąś kobietę z rodziny

2. co przyniosłam Umiarkowanie może roślinkę jakąś, a może ciasto

3. co było powodem spotkania II monet stęskniłaś się, potrzebowałaś porady, rozmowy

1. kogo wczoraj odwiedziłam Królowa Denarów- dojrzałą kobietę-mamę babcię ,przyjaciółkę ,szefową

2. co przyniosłam 2 Denary pieniądze...albo cos malego ale cennego...jakis symbol cos metalowego

3. co było powodem spotkania 8 Buław chęć odwiedzin stęskniłaś się ..dawno tam n ie byłaś (być może to coś co miałaś podarować juz sie prosilo by miec wlasciciela)

Wiem,że już po 22,ale ja najwyżej poza konkursem :)

1. kogo wczoraj odwiedziłam - królowa denarów - kobieta opiekuńcza,przyjaciółka/matka

2. co przyniosłam - mag - może talię kart tarota lub sztućce/zastawę - stawiam na jakiś przedmiot magiczny :)

3. co było powodem spotkania - 5 monet - prośba o pomoc,pożyczkę lub wyżalenie się przed tą kobietą ze swoich smutków - takie babskie spotkanie...

• Like 1

To i ja się tak na szybko dołączę, chociaż nie spodziewam się rewelacyjnych interpretacji, bo jakieś choróbsko się do mnie przypałętało i ledwo dycham, a jak mnie głowa boli... to bajka. No nic, lecimy...

Kogo odwiedziłaś?

10 DENARÓW/SPRAWIEDLIWOŚĆ - kogoś bardzo bliskiego, najpewniej z rodziny - mamę albo siostrę, może kuzynkę.

Co przyniosłaś?

8 KIELICHÓW + KRÓLOWA MIECZY + GŁUPIEC - myślę, że na to coś miałaś chrapkę już od jakiegoś czasu :) Na pewno bardzo Cię to ucieszyło (przy tasowaniu wypadło mi Słonko). Jest to jakiś przedmiot, z którego korzystać będziesz razem ze swoim dzieckiem.

Jaki był powód spotkania?

WIEŻA + 2 MIECZY + 2 MONET/WISIELEC - podejrzewam, że ktoś Cię zaprosił, ale nie do końca podał powód. Ciekawa byłaś o co kaman :) Pasuje mi tu też, że albo ta osoba, albo Ty potrzebowałaś rady, rozmowy.

Tyle zdołałam dzisiaj z siebie wydusić. 3mam za wszystkich kciuki i wracam do łóżka się kurować. Całuję kochane :*

• Like 1

Cześć Dziewczynki! Jesteście niesamowite! Każda coś utrafiła a nawet więcej niż cuś! Serdecznie gratuluję Kobitki kochane i dziękuję za udział w programie :) w nagrodę punkciki i szczere wyrazy uznania :)

Już piszę szybciuctko o co chodziło

Odwiedziłam pewną starszą Panią, która jest jednocześnie przyjaciółką rodziny, babcią dla mego syna a ja osobiście traktuję Ją jak matkę. Powodem spotkania były urodziny tej Pani, ale także chęć rozmowy i tęsknota za nią. Przyniosłam bukiet kwiatów. Ps. Panią dopadło w tym dniu przeziębienie, była osłabiona.

ARIVO

1. kogo wczoraj odwiedziłam...Koło,10 denarówKogoś z rodziny...obstawiam kobietę...może babcię

2. co przyniosłam...Rydwan...psa lub kota

3. co było powodem spotkania...Umiarkowanie,choroba,myślę,że osoba ta poprosiła Cię o zaopiekowanie się zwierzątkiem ze względu na swój stan zdrowia...

Erza Scarlett

1. kogo wczoraj odwiedziłam: Cesarzowa - mamę lub jakąś kobietę z rodziny

2. co przyniosłam Umiarkowanie może roślinkę jakąś, a może ciasto

3. co było powodem spotkania II monet stęskniłaś się, potrzebowałaś porady, rozmowy

Ambere

1. kogo wczoraj odwiedziłam Królowa Denarów- dojrzałą kobietę-mamę babcię ,przyjaciółkę ,szefową

2. co przyniosłam 2 Denary pieniądze...albo cos malego ale cennego...jakis symbol cos metalowego

3. co było powodem spotkania 8 Buław chęć odwiedzin stęskniłaś się ..dawno tam n ie byłaś (być może to coś co miałaś podarować juz sie prosilo by miec wlasciciela)

Orchidea87

1. kogo wczoraj odwiedziłam - królowa denarów - kobieta opiekuńcza,przyjaciółka/matka

2. co przyniosłam - mag - może talię kart tarota lub sztućce/zastawę - stawiam na jakiś przedmiot magiczny :)

3. co było powodem spotkania - 5 monet - prośba o pomoc,pożyczkę lub wyżalenie się przed tą kobietą ze swoich smutków - takie babskie spotkanie...

Cosmo

Kogo odwiedziłaś?

10 DENARÓW/SPRAWIEDLIWOŚĆ - kogoś bardzo bliskiego, najpewniej z rodziny - mamę albo siostrę, może kuzynkę.

Co przyniosłaś?

8 KIELICHÓW + KRÓLOWA MIECZY + GŁUPIEC - myślę, że na to coś miałaś chrapkę już od jakiegoś czasu :) Na pewno bardzo Cię to ucieszyło (przy tasowaniu wypadło mi Słonko). Jest to jakiś przedmiot, z którego korzystać będziesz razem ze swoim dzieckiem.

Jaki był powód spotkania?

WIEŻA + 2 MIECZY + 2 MONET/WISIELEC - podejrzewam, że ktoś Cię zaprosił, ale nie do końca podał powód. Ciekawa byłaś o co kaman :)Pasuje mi tu też, że albo ta osoba, albo Ty potrzebowałaś rady, rozmowy.

Ale ze mnie fujara....pomyślałam sobie,że przyniosłaś coś Od niej :lol::lol::lol:dziewczyny moje gratulacje...:brawa:

No to już są dwie fujary :)

A na karcie Maga są kwiatki..

Gratuluje wszystkim trafień!

Ale ze mnie fujara....pomyślałam sobie,że przyniosłaś coś Od niej :lol::lol::lol:dziewczyny moje gratulacje...:brawa:

Ja też byłam pewna, że to Rudzia coś dostała, hehe :)

Musze sie tym podzielic :)

Na podstawie tego watka doszlam do tego jak sie wystawia tzw. Punkciki. Wczesnie, nie?:hahaha_na:

Patrze i patrze a pod postami nie ma podziekowan a niby jakies punkciki sa... :_haha:

Doszlam do tego i wreszcie jestem madrzejsza :)

Szkoda tylko, ze teraz.. bo bylo tyle fajnych cwiczen z wami a nie wpadlam na to, aby dac punkciki.

No wiec, ulzylo mi bo podzialilam sie moja zdobyta wiedza :hahaha_na: