Jump to content

Zmarli


justa81
 Share

Recommended Posts

Witam,często miewam dziwne i straszne sny,ale dzisiejszy był przerazający.Śnił mi się las,gdzieś biegłam przez ten las,było ciemno,przed czymś napewno uciekałam,miałam ze sobą dwoje swoich dzieci.Gdzies się ukryłam z nimi ale w pewnej chwili uchyliły się stare drzwi,widziałam wszędzie leżące kobiety z dziećmi,wiedziałam że nie żyją,ale wszyscy mieli otwarte oczy i mimo że wiedziałam ze nie żyją bałam się tych spojrzeń,wszystkie były skierowane na mnie.Nie wiem czemu ale święcie byłam przekonana że te kobiety to rumunki,cyganki i te malutkie dzieciątka...Wszyscy mieli ciemne włosy i ciemne oczy,kobiety miały długie związane w kitke włosy.Potem jechalam gdzieś samochodem,też uciekała z dziećmi.Przebudziłam sie,chwile potem znowu zasnęłam i śniła mi się teściowa koleżanki (która ok miesiąca temu zmarła na raka),blondynka,zadbana,ubrana w jasny żakiet i jasną garsonkę.We śnie żyła,była zajęta jakąś papierkową robotą,miała w ręku jakieś kartki.Proszę pomóc mi w interpretacji tego snu,mało z tego snu mogę sprawdzić w senniku.A jeszcze coś mi się przypomniało,sniły mi się też drzwi,zamykałam je na klucz-3 pary i wszystkie cięzko się zamykały,to znaczy ciężko było przekręcić klucz.

Edited by justa81
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen wskazuje na to że uciekasz przed jakimś problemem. Problem moze byc zwiazany z towją rodziną ( w śnie nie ma meża). Martwe kobiety z dziećmi mogą wskazywac na to że dotyczy to spraw z przeszlości zwiazanych z jakaś kobietą. Otwrte oczy trupów mówia że sprawa nie jest do konca zamknieta wyjaśniona. Co do teściowej koleżanki wskazuje że sprawa jest w toku pod wzgledem urzędowym (to sa te papierki które układa) zaś drzwi które ciężko sie zamykały ze nie wszystko zakończy sie od razu i bez problemu pradopodobnie zakonczy sie za trzecim podejściem.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje serdecznie za szczegółową interpretacje. W sumie teraz moge to wszystko jakos poukładać. A mianowici: od długiego czasu staram sie o rodzinne za granicą. Dwie rozprawy juz były,niestety negatywnie sie to skończyło,mają walczyć do skutku byc może bedzie jeszcze trzecia ostatnia. Ciekawe czy to o to chodzi. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...