Jump to content

Dziwny sen


Missy
 Share

Recommended Posts

Witam:)

Jestem na tym forum nowa.Wprawdzie już jakiś czas temu chciałam się tutaj zarejestrować,ale zrobiłam to dopiero teraz.

Przechodząc do setna sprawy. Prosiłabym o interpretację snu.

Jadę samochodem kolegi mojego chłopaka,którego również osobiście znam i lubię bo można z nim naprawdę o wszystkim porozmawiać i się pośmiać. We śnie uczy mnie jeździć swoim autem. Jedziemy i nagle pojawia się jakaś duża dziura na jezdni i nie udaje mi się jej w czas ominąć i odpada opona. Schodzę do tej dziury by wziąć tą oponę.Kolega bierze ją ode mnie i zakłada z powrotem na felgę. Później postanawiamy się przejść.Idziemy i trafiamy na jakiś starszy opuszczony domek. Zaczynamy rozmawiać.Atmosfera robi się dziwna i zaczynamy się zbliżać do siebie,a po chwili całować. Później nagle znajdujemy się w jakieś ogromnej chłodni i później sen staje się trochę "zamazany". Po prostu tego już dokładnie nie pamiętam.

Przeczytałam na jakieś stronce internetowej,że zdrada (a to w sumie była zdrada bo z moim chłopakiem jestem ponad3lata) oznacza,że czekają mnie większe kłopoty niż teraz mam.Na innej z kolei była wzmianka,że zdrada oznacza pożegnanie z kimś. Tak się składa,że akurat teraz mam pewne problemy i faktycznie mogę mieć jeszcze większe,ale jestem ciekawa jak tutaj zinterpretują mój sen.

Z góry dziękuję i czekam:)

Pozdrawiam:)

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen rzeczywiście oznacza jakieś problemy w twoim życiu ( to ta dziura w jezdni) szkoda ze nie napisałaś które koło odpada czy prawe - problemy urzedowe albow pracy czy lewe- problemy uczuciowe ale z kontekstu snu myślę ze te lewe ( to jest ta chłodnia). Czego może dotyczyć powód ochłodzenia znajomosci z twoim kolegą wasza przyjaźń (to jest ta pomoc przy naprawie koła) może być źle odczytana przez twego chłopaka ale myslę że ten problem juz kiedyś wystąpił bo na toby wskazywał symbol koła jako czegos co powraca.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie pamiętam już,które koło odpadło,a nie chcę teraz pisać tego bo to już nie będzie wiarygodne. W sumie znajomości z tym kolegą nie można nazwać przyjaźnią. Jesteśmy tylko znajomymi. Tak naprawdę to problemy mogą dotyczyć spraw w pracy jak i spraw uczuciowych,więc powinny odpaść dwa koła chyba ha ale odpadło tylko jedno.

Dziękuję za ciekawą interpretację snu :)

Pozdrawiam

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...