Jump to content

dom zalany przez deszcz


inspektor M
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że jestem w domu (który planujemy kupić), mam wrażenie, że nie powinnam tam być, bo to jeszcze nie jest mój dom. Pada, a z sufitu lecą na mnie strumienie wody, jestem cała mokra. Próbuje suszyć przemoczone ubrania, wchodzi właściciel domu...tu sen się kończy. Nie wiem, czy to nie jest przestroga, żeby nie kupować tego domu?

Link to comment
Share on other sites

inspektor M, ten sen to nie przestroga, ale odzwierciedlenie Twoich obaw. Pewnie pomimo tego, że decyzja już prawie podjęta - Ty ciągle się wahasz.... Woda jest zwykle we śnie symbolem oczyszczenia, jeśli leciała na Ciebie z sufitu tego domu, dla mnie oznacza to tylko, bądź aż tyle , że w nowym miejscu wiele sytuacji się wyjaśni, spojrzysz na swoich bliskich innymi oczyma, sprawy dotąd niezałatwione zaczną się wyjaśniać jedna po drugiej. Ogólnym przesłaniem tego snu jest dobra aura miejsca, w którym zamieszkasz.

A tak na marginesie wyjaśniania tego snu, przypomniały mi się moje własne koszmary sprzed dwóch lat , kiedy zakupiliśmy właśnie dom, a mieszkaliśmy jeszcze w starym mieszkaniu - wiesz taki okres przejściowy - Twój sen jest tęczowy w porównaniu z tym , co działo się nocami w mojej podświadomości .... :grin: :grin: :grin:

Pozdrawiam Cię serdecznie. Ag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...