Jump to content

metro,tory, pokój bez ściany


Guest Vanilia22
 Share

Recommended Posts

Guest Vanilia22

Tym razem sen jest dosyć krótki:P

 

Śniłam, że jestem w jakimś pokoju, który nie ma jednej ściany. I w tym miejscu, gdzie jej nie ma są tory kolejowe i czekaja pasażerowie na metro. Sa to dwie kobiety jedna starsza druga nastolatka i jakis facet. Wyglądał mi trochę jak jakiś robotnik. Czekamy ale on się spóźnia. Chodzę niecierpliwie po pokoju. Nagle zajechał tramwaj. Okazuje się, że nie może do końca dojechac do stacji bo szyny odpowiednio nie sa ustawione. Ta starsza kobieta (blondynka z lokami) i ten facet skoczyli odrazu na tory by pomóc motorniczemu. I ja skoczylam aby zobaczyc czy mogę pomóc. Ten facet rękami próbuje zmienić tor szyn ale ręce mu się wyslizgują. A ja nie wiem w co ręce włożyć. Motorniczy powiedział, że my jako ta garstka ostanich pasażerów będziemy musieli pchac wagon do końca trasy czyli jakieś cztery przystanki. Wydało się to dla mnie śmieszne bo nie dość, że ja dalej mialam jechać to jeszcze sami go pchać jest niemozliwością. Zostałam i czekałam na nastepny.

 

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale ostatnio przeczytałam pewna ksiązke na temat samorealizacji. Może to jakis trop?

Link to comment
Share on other sites

Vanilia22, nie sądzisz, że zbyt szybko rezygnujesz z postawionych sobie celów. Sen chciał chyba ukazać Ci, że masz do dyspozycji wiele pomocnych osób, które są gotowe na wielkie poświęcenia i tylko czekają na "zlecenie". Po tym, jak napisałaś o tej samorealizacji, nasunęło mi się na myśl pewne rozwiązanie. Musisz dążyć do tego, czego chcesz z całego serca. Nie rezygnuj w połowie, nawet jeśli ciągle się nie udaje. Nie na tym rzecz polega, aby się zrażać, ale aby uparcie docierać krok po kroku, aby zdobyć to, czego będziesz chciała, Vanilko.

Pozdrawiam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22
Musisz dążyć do tego, czego chcesz z całego serca. Nie rezygnuj w połowie, nawet jeśli ciągle się nie udaje. Nie na tym rzecz polega, aby się zrażać, ale aby uparcie docierać krok po kroku, aby zdobyć to, czego będziesz chciała, Vanilko.

 

Dzieki Anetko:) czasami sił brak ale wiele sie zgadza w tym snie:)

Link to comment
Share on other sites

Nawet Twój podpis podpowiada, że czas wziąć się za siebie i swoje plany porządnie - i nic nie odkładać i stanąć z problemami oko w oko.

Cieszę się, że mogłam Ci pomóc. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...