Skocz do zawartości

Samolot, kolega, wyspa, wiatr, dziewczyna, napad


meq26

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem bardzo dziwny sen.

Na początku spotkałem się ze starą znajomą która była calkiem zadowolona ze spotkania, potem bylem pilotem samolotu.

 

Lecialem nad oceanem w strone wyspy gdzie mialem wyladowac.

Wiem, ze lecial za mna 2gim samolotem jakis kolega. ( tak jakby lecial za mna)

Ladowanie odbywalo sie na piaskowym lotnisku.

Podchodzilem za szybko i wzbilem sie spowrotem do góry wtedy kolega zapytal mnie przez radio dlaczego nie wyladowalem.. wiem ze sprawdzalem wtedy jakies notatki i nie odpowiedzialem..

potem spotkalem jakas kobiete, spacerowala po wiejskiej drodze w stylu podmorskich okolic ( troche piasku calkiem silny wiatr ) poczatkowo myslalem, ze to moja mama potem okazalo sie ze to moja dziewczyna ( znana aktorka Oo ) spacerowalismy i po chwili od tylu zaatakowali nas jacys panowie..

 

Zaatakowali owa dziewczyne z która szlismy w objeciach zarzucajac na nia cos na szyje..

 

Odwróciłem się i o czyms mowili.. chyba padly jakies zarzuty pod moim adresem, wtedy powiedzialem ze ja nic takiego nie zrobilem.

Wtedy jeden z bandytow powiedzial, ze on wszystko widzi. (mowili cos o napadzie na sklep, azotanie czegostam itd.)

 

Mial jedno oko normalne a jedno.. jak to opisac.

 

Mial jakby ogromne plastikowe kolo, balon(?) czerwono biale a kolory nakrywaly sie jakby cos do hipnozy. Uderzylem go w nie i uderzenie zostalo bardzo zamortyzowane.. jakbym uderzyl w piescia w worek z ziemia.

Rozpoczela sie szamotanina i wtedy sie obudzilem..

 

Bylem przerazony głównie tym okiem i tym ze zazwyczaj nie mam snów!!!!

 

ku mojemu zdziwieniu, moze 15 sekund po pobudzce zadzwonil budzik!!!!

 

 

Bardzo prosze o interpretacje!!!!

 

Marcin!

 

 

 

(sprecyzowano temat wypowiedzi na zgodny z wymaganiami działu - oryginał: "Zazwyczaj nie śnie - a tu nagle cos takiego." / przypisek - kaffka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj meq26

 

Na początku zapoznaj sie z regulaminem odnośnie tematowania snów. Tytułuje się albo latanie, samolot itd itp zaleznie ile symboli jest z w śnie.

 

A wracając do twego snu moje wrażenia są takie.

Czujesz, że panujesz nad wszystkim. Powiedziałam bym nawet, że uważasz się za kogoś kto przoduje w czymś. Prowadzisz przecież dobrze. Jednak kiedy nie wylądowałeś zignorowałes pytanie-dlaczego? Zasłoniłeś się jakimiś nieistotnymi sprawami nie odpowiadając na pytanie kolegi..

 

Sprawa ataku myślę, że musisz na pewne osoby bo ktoś ci chce poważnie zaszkodzić.

 

Nie wiem czy pomogłam. Może ktoś inny coś dopowie ale takie mam odczucia..

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...