Jump to content

szpital, operacja, były związek, miłość


ameliaD

Recommended Posts

2 mc temu rozstałam się z narzeczonym i od tamtej pory miewam dziwne sny związane z jego osobą. Zazwyczaj towarzyszy temu jakieś dziwne uczucie dotykania ciała, kilkakrotnie spadłam z łóżka czy nie potrafiłam złapać oddechu.

 

Dwa dni temu śniło mi się że miałam mieć operacje zatok. Jednak badania wykazały coś innego i ból (od roku mam problemy z zatokami i napadowym bólem głowy) był spowodowany jakimś guzem na mózgu który miał miejsce w ośrodku odpowiadającym za emocje. Kiedy były narzeczony się o tym dowiedział przyjechał do mnie zabierając swojego kolegę (to osoba która bardzo również mi pomagała). Miałam być zwieziona na sale operacyjną kiedy oboje wparowali. Kolega pilnował drzwi i wygonił pielęgniarki a były narzeczony kierując bronią w stronę drzwi wyjął kartkę, po chwili odłożył broń powiedział że nie da mi zapomnieć o tym co między nami było dobrze i wypisał to wszystko na tej kartce i że będzie mnie wszystkiego od początku uczył. Po czym ten kolega podszedł do niego i powiedział że to pora. On uciekł a kolega został złapany. Po czym spadłam z łóżka.

 

Dodam że między nami nie układa się zbyt najlepiej w relacjach nawet przyjacielskich. Dowiedziałam się dziś że niestety nie chce nic ze mną mieć wspólnego. Chociaż wiem że bardzo potrzebuje mojej pomocy.

 

Jak mogła bym rozumieć ten sen? Bardzo dziękuje za każdą wskazówkę bo to naprawdę dla mnie ważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...