Skocz do zawartości

szpital, operacja, były związek, miłość


ameliaD

Rekomendowane odpowiedzi

2 mc temu rozstałam się z narzeczonym i od tamtej pory miewam dziwne sny związane z jego osobą. Zazwyczaj towarzyszy temu jakieś dziwne uczucie dotykania ciała, kilkakrotnie spadłam z łóżka czy nie potrafiłam złapać oddechu.

 

Dwa dni temu śniło mi się że miałam mieć operacje zatok. Jednak badania wykazały coś innego i ból (od roku mam problemy z zatokami i napadowym bólem głowy) był spowodowany jakimś guzem na mózgu który miał miejsce w ośrodku odpowiadającym za emocje. Kiedy były narzeczony się o tym dowiedział przyjechał do mnie zabierając swojego kolegę (to osoba która bardzo również mi pomagała). Miałam być zwieziona na sale operacyjną kiedy oboje wparowali. Kolega pilnował drzwi i wygonił pielęgniarki a były narzeczony kierując bronią w stronę drzwi wyjął kartkę, po chwili odłożył broń powiedział że nie da mi zapomnieć o tym co między nami było dobrze i wypisał to wszystko na tej kartce i że będzie mnie wszystkiego od początku uczył. Po czym ten kolega podszedł do niego i powiedział że to pora. On uciekł a kolega został złapany. Po czym spadłam z łóżka.

 

Dodam że między nami nie układa się zbyt najlepiej w relacjach nawet przyjacielskich. Dowiedziałam się dziś że niestety nie chce nic ze mną mieć wspólnego. Chociaż wiem że bardzo potrzebuje mojej pomocy.

 

Jak mogła bym rozumieć ten sen? Bardzo dziękuje za każdą wskazówkę bo to naprawdę dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...