Jump to content

hemi sync wasze zdanie i podpowiedzi...


poczatkujacy poszukujacy

Recommended Posts

wpadly mi dzis rece plyty z tymi DUDNIENIAMI [between wolds i gateway experiance} jak tego odpowiednio sluchac z pierwszym tytulem nie ma problemu 52min i po krzyku jednak drugi zestaw to zbior wielu utworow.prosze o podpowiedzi tych co sluchali lub sa w trakcie.:nauka_na:

Link to comment
Share on other sites

Jestem w trakcie i powoli dochodzę do wniosku że posty typu "sposób na oobe" to bzdura. Gateway experience to własnie zbiór utworów z ćwiczeniami do ciągłego przyswajania których wykonywanie może prowadzić do eksterioryzacji. Najpierw focus 10 potem 12 itd do coraz głębszych stanów. Więc moim zdaniem jesli bierzesz sprawe wyjscia z ciała poważnie do bierz się za gatewaya i go praktykuj regularnie to do czegoś dojdziesz.

Link to comment
Share on other sites

ogolnie polecenia ;lektora;rozumiem czyli dzis potrenuje.jak radzisz kazdego wieczoru jedna sesja z jedbym utworem.ogolnie wczoraj suchalem between worlds tak z 35 min dobrze sie zrelaksowalem i nic tylko ogromna chec ruszenia;fizycznym cialem mialem;:spie_na:

 

p.s plugawy pisz o swoich doswiadczeniach z tymi nagraniami w miare praktyki i jak sluchasz,dzielisz treningi itp.dziex:pisze:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem skąd masz Gatewaya ale z netu można sciągnąc polską dokumentacje z tłumaczeniem tego co tam Monroe po angielsku gada. Poczytaj sobie przed słuchaniem to lepiej zrozumiesz co ma na mysli chyba że znasz jako tako angielski. Ja jestem dopiero na etapie track3 - advanced focus 10, osiągam mierne wyniki bo nieregularnie ćwiczę... Umiem jak narazie wchodzić w focus 10 ale jeszcze nie błyskawicznie. No i radzę przeczytać trylogie Roberta Monroe o jego doświadczeniach poza ciałem - wiele się dowiesz.

 

A i co do tego które słuchać: Album Wave 1 - Discovery: i Po kolei utwory młócisz. NIE PRZECHODZISZ DO KOLEJNEGO ZANIM NIE OPANUJESZ ZAŁOŻEŃ. Czyli np. w pierwszym przyzwyczajasz się do synchronizacji półkul (focus3). W drugim musisz się nauczyć wchodzić w focus 10. ITD ITP...

Edited by plugawy
Link to comment
Share on other sites

acha czyli lekcja 1 i do nastepnej przechodze gdy opanuje umiejetnosc danej.a mnie odrazu ciagnie do focus 21 ;] od jutra codziennie bede cwiczyl mam problem bo gdy jestem juz jako tako zrelaksowany nagle nachodzi mnie chec poruszenia sie.

 

moze sluchac w polaczeniu z 4+1

Edited by poczatkujacy poszukujacy
Link to comment
Share on other sites

Mnie też ciągnie ale lepiej się nie porywać z motyką na słońce... bo i tak się nie uda. Co do 4+1...hmm... spróbuj. Ja tej metody użyłem kilka razy ale nie chce mi się wstawać w środku nocy :P

 

A nawiasem mówiąc : Monroe sam się budził po jednym cyklu snu czyli po 3 - 4 godzinach w późniejszych latach praktyki, więc moge mieć nadzieje że za kilka lat jak juz coś zdziałam to też tak będe miał :D

 

Tak, że życzę powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

tez mi sie nie chce pare razy budzilem sie i po 5min silna slaba wola podpowiedziala ze lepiej dalej pograzyc sie w blogiej nieswiadomosci. teraz jeszcze troche zimno w domu to lipa jeszcze wieksza.dzis po 4 h snu poczytam i poloze sie przy 1 lekcji zobacze jakie efekty to da.

 

p.s czekam na odp. na temat hemi sync i waszych wrazen z dudnieniami

 

[between world dobry chyba tylko dla fazy zludno imaginacyjnej mozgu;-] ]

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze wspomnę, że ja ćwiczę w dzień albo wczesnym wieczorem po krótkiej drzemce żeby być wypoczętym i nie zasypiać jak to się dzieje gdy próbuję przed snem...

Link to comment
Share on other sites

tak plugawy ale gdy cwicze jak jestem zmeczony duzo szybciej osiagam relaks ktory jest moim problemem{napiecie miedzy brwiami i ogromna chec poruszenia sie}

Link to comment
Share on other sites

dzis kolejna porcja sterydow w formie hemi sync ....ogolnie mam dobre wrazenie tylko focus 3 ale czulem inaczej niz podczas zwyklego relaksu polecam ...narazie... z kolejnymi lekcjami napisze wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli twoje czakry nie wygenerują odpowiedniej ilości energii do zmiany wymiaru to sam Monroe Ci nie pomoże gdyby próbował Cię wyciągać;) podstawa to właśnie czakry i praca z energią rozumienie jak to wszystko działa jaki to proces.

 

W necie pełno pierdół niema technik na obe to nie polega na jakimś leżeniu i relaksowaniu się.

 

Poza tym jeśli posiadasz Opiekuna duchowego albo Istotę bardziej Ci przyjazną niż reszta to często dla Twojego dobra nie wpuszczą Cię do Astrala. Koniec kropka jeśli uznają że tak ma być raczej do odpowiedniego momentu nie da się zrobić nic.

Także kontakt z takowymi bytami jest pomocny dużo można się dowiedzieć i uzyskać.

 

Najlepiej jak się wchodzi do Astrala mieć ochronę żeby ktoś mocniejszy w razie czego wpadł i pomógł.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem ze odpowiednia ilosc energii jest potrzebna jezeli mozesz to podaj jakies techniki pracy z czakrami ktore moga byc droga lub stwarzac przyjazne warunki dla zaistnienia projekcji astralnej lub swiadomego snu....jeszcze jedna rzecz pisales ze nie polega na jakims lezeniu i relaksowaniu sie . Mysle jednak ze relaks ciala fizycznego jest jednak waznym czynnikiem do zaistnienia obe.jezeli inaczej to widzisz to podziel sie swoja wizja.

Link to comment
Share on other sites

niema technik na obe to nie polega na jakimś leżeniu i relaksowaniu się.

 

To tylko twoje zdanie. Jeśliby było jak mówisz to Ci wszyscy którzy brali udział w kursach i seminariach Instytutu Monroe'a doznali jednej wielkiej halucynacji?

Instytut poczynił milowe kroki w tej dziedzinie, a Ty dlatego że jestes zwolennikiem filozofii wschodu to od razu to obalasz...

Link to comment
Share on other sites

nie obalam tego bo nie ma co obalać. Nie znacie tego procesu i Monroe też nie znał go ale robił swoje. Hemi sync ułatwia znacznie doświadczanie innych stanów świadomości. Miałem na myśli że sama relaksacja to nie tylko to a znane techniki tak naprawdę uczą LD a nie jak dostać się do Astrala. Przynajmniej większość z nich jakie widziałem na necie. Darek Sugier też nie uczył ludzi dostawać się poza swój sen. Dlatego to on stwierdził że LD i OBE to jest osamo i uczył ludzi metod na LD nazywając to doświadczenie OBE. Choć sam rzeczywiście potrafił zmieniać wymiar.

Link to comment
Share on other sites

ciekawy post ... ogulnie tez mam wrazenie ze wiele tych opowiesci o wychodzeniu z ciala jest forma ld. ale powiem szczerze ze mialem pare krotkich wyjsc {przez glowe} gdzie duza pewnosc ze wyszedlem z ciala. z hemi sync caly czas eksperrymetuje

slucham 3 pierwszych nagran caly czas bo o ile fokus 3 przychodzi dosc latwo to focus 10 - mam ogolne problemy z rozpoznaniem tego stanu i wejsciem w niego. dzis w nocy sluchalem bez rewelacji tylko relaks ...szybko mi te 37 min minelo chyba chwile spalem ;] ale co mnie wnerwilo to to ze mimo afirmacji i ogromnej checi rozpoznania ze snie - nic z tego nie pamietalem nawet 1 snu ;-[ dosc deprymujace ale do cierpliwych swiat nalezy ;-]

Link to comment
Share on other sites

Tak, nie znam tego stanu. Nie będe szastał terminem LD bo nigdy nie doznałem, ani nie trenowałem ale osobiście NIE traktuję tego jak to samo co eksterioryzacja... Hemi sync tak jak mysle ułatwia zwiększanie poziomu wibracji czyli po prostu częstotliwości energii. Stąd odmienne stany umysłu. Jak rozpoznać focus 10? Więc mówiąc wprost jestes w pełni świadomy i skupiony, wszelki natrętne mysli sie odczepiają, ciiało jest bezwładne i jest to na tyle przyjemne że nie masz ochoty wychodzić z tego stanu. Im mniej odczuwasz ciało i wogóle zmysły tym stan jest głębszy. Potem przechodzi w focus 12 gdy już nie odczuwasz żadnych bodźców.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za te sugestie wszystko sie moze przydac ,dzis pewna dobra DUSZA naprowadzila mnie na zapomniany w mym przypadku temat a mianowicie czakry i ich wplyw na obe . dzis postymuluje je podczas sluchania hemi zobacze jakie efekty to da.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...