Skocz do zawartości

Zmarła babcia... bardzo proszę...


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że widziałam babcie lezącą w trumnei, w domu, obok paliły się świece, niedaleko stało łozko, w którym spałam z mamą, jako tak chyba głowami bylysmy zwrocone w strone trumny..to byla babcia NO wlasnie teraz mam problem czy ta, ktora jz zmarla, czy ta, ktora zyje, mam wrazenie, ze widzialam babcie, ktora juz zmarla, a plakalam,ze stracilam tą zyjącą... ( a jesli byloby tak,ze bylanby to ta zyjaca na pwno to czym by sie roznilo? B naprawde dziwnei zamotane to bylo i nie mam pewnosci.. na pcozatku patrzylam nic się nie działo... a teraz... przypominam sobie jak potwornie mnei to bolało...płakalam, mama takżę.( jesli to byla babcia, kora zmarla to mama mojej mamy, mama taty zyje z moja rodzina w bloku)

 

Interesuje mnie jeszcze jedno... jakiś czas tem prosilam babcie w myslach ( te niezyjącą) aby dała jakiś znak jak jej tam jest w drugimswiecie.. czy to mogla by byc odpowiedź? fatalnie sie czuje po tym snie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moim zdaniem jest to odpowiedź na twoje pytanie abrzmi ona tak:

"jeszcze wam łzy nie obeschły po mojej smierci a ty mi zawracasz głowę pytaniami na które nie mogę wam odpowiedzieć"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh bardzo mozliwe... to jej wymowne milczenie lezac... dzieki slawku...a moglabym jeszcze jedno pyanie miec do Ceibie?> Bo mialamtez gdy sie przebudzilam i znowu zasnelam caliem niedawno inny sen...

 

Widzialam kolege..ktory 'uderza' do mnei ja go dbpycham w zyciu realnym, wygladalo to tak:

 

Siedzielismy w jakims teatrze , trawl spektakl,.. ja go ugryzlam w ucho..obblizywalam swoja warge.. ;] bo czulam,ze mu sie to podoba, gdy na mnie zerkal.. i chowalam glowe..tzn schowalam ja w dol,a potem chodzilo o jakies wynagrodzenie mi czgos nie pamietam czego.. i powiedzialam, ze zaplacisz mi w narturze ,jablkami, smiejac sie, a on s[ojrzla na mnie..dobrze, wiesz, ze moge zrobic to rowniez w inny sposob... za jakis czas, gdy znowu sie spotkamy..( cos w ten desen) i chodzili m jak ja o debralam o seks..na tym moim uswiadomieni sobie i spojrznei na n9iego skonczyl sie sen.. nie pamietam swoich odczc chyba zmieszanie i zawstydzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheino!

Po primo uciekają ci litery przez co twoje wypowiedzi nie raz są nie czytelne ale moze to również wskazywać na brak szacunku do osób je czytających - czasem warto sprawdzić co sie napisało- przemyśl to sobie.

Co do drugiego snu jego propozycja jest identyczna jak twoja tylko ty użyłaś symbolu jabłka a on niedopowiedzenia co do gryzienia w ucho to taki sygnał: "usłysz mój szept dlaczedo go nie słyszysz?" Co do tego że jesteście w teatrze odpowiedź jest prosta gra aktorska to udawanie kogoś innego niz się w rzeczywistości jest - teraz musisz sprawdzić przed kim ty udajesz obojetność?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...