Jump to content

Kolibry .... ogromna ilość pięknie kolorowych kolibrów


kompusia

Recommended Posts

Witam serdecznie,

o ile jest to możliwe to prosiłabym o pomoc w interpretacji mojego dzisiejszego snu..

Jakbym miewała więcej takich snów to na pewno budziłabym się super wypoczęta:)

Sytuacja miała miejsce na podwórku starego zakładu weterynaryjnego, gdzie z resztą dorastałam z całą grupą rówieśników. Czasami wracam w snach do tego miejsca więc nie jest to dla mnie senna nowość.

Nowością jednak były ogromne rośliny, które kwitły między budynkami na placu i ogromna ilość kolibrów, które żywiły się nektarem z tych kwiatów.

Jedne zawisły w powietrzu tuż przy rozkwitniętym kwiatostanie a drugie gdzieś odpoczywały przyczepione do ścian budynków.

Ogromna paleta kolorów na skrzydełkach tych małych ptaszków.. sen potem przekształcił się wędrówkę a raczej rejs zwykłym jachtem po jakimś ogromnym rozlewisku.. gdzie po drodze spotkałam ludzi ( w życiu realnym mi znanych) ale we śnie nie , ubranych na głowie w przedziwne ogromne czapki z egzotycznych równie kolorowych kwiatów co miało symbolizować ich status społeczny..tych, których spotkałam byli widać po okryciu głowy na wysokich stanowiskach.

 

Byłabym bardzo wdzięczna jakby komuś udało się wyjaśnić o co mogło w tym wszystkim chodzić :) Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Hmm...jest mało skomplikowane ponieważ jestem od jakiegoś czasu tzn.ok roku "singielką", a i nawet jak byłam w związku to nie potrafiłam obdarzyć tego człowieka miłością..obecnie jestem sama, głównie przez to czym się w życiu zajmuję (faceci z reguły nie lubią samodzielnych, mocno stąpających po ziemi kobiet)..jakoś nie mam szczęścia, jak już mi na kimś zależy- a rzadko się to zdarza to osoba ta jest poza moim zasięgiem (albo w związku małżeńskim, albo po prostu się mną nie interesuje).Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Twoja dopowiedź jest najlepszą interpretacją gdyż kwiat symbolizuje płodność, gotowość na przeobrażenie się w owoc miłości a koliber i jego "zaloty" do kwiatu to typowy obraz ........... (cenzura). Kolorystyka snu wskazuje na pragnienie wyniosłego pieknego uczucia nisącego dużo cipeła i czułości. Statek na wodzie coż to Ty i twoje pragnienia (woda symbolizuje uczucie ) a egzotyczni ludzie to trochę takie pragnienie "księcia z bajki" ale bardziej realnego czyli normalny ale romantycznym usposobieniem ( to te kwiaty na głowie) zaś ich wyższy status społeczny ja bym nazwał " żeby było o czym z nim pogadać a nie tylko o samochodach i meczu"

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiści sny to odzwierciedlenie naszych ukrytych pragnień.. a ja myślałam,że czeka mnie daleka podróż :D mam pytanie ..jak dochodzi się do takiej wprawy w interpretacji snów?..czy to bardziej hobby jak rzemiosło?

Link to comment
Share on other sites

Trudno nazwać to rzemiosłem a jak na hobby to też jest to dziwne ja to nazwałbym rozmową z podświadomością. Im więcej snów analizuje tym lepiej sie pozanjemy ja ucze sie jej języka (podswiadomości) zaś ona pokazuje mi coraz wyraźniejsze obrazy z których mozna coś wyczytać. Z chwilą kiedy zaczynamy sie zastanawiać nad symboliką naszych snów i szukamy ich zanzczenia zaczynamy naszą podróż w świat symboli a jest to świat piękny i kolorowy jak te twoje kolibry.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

ah...mój senny świat jest bardzo bogaty, często budziłam się z nostalgią,że sen się skończył a mógł trawać dalej bo był piękny:)..malo tego swego czasu miałam sny prorocze ale to odeszło jak na razie bezpowrotnie ;< mimo wszystko dziekuje za zainteresowanie i interpretację mojego snu:) dziekuję ślicznie

ps. często doszukuję się podtekstów z moich snów ale czasami nie radzę sobie z interpretacją , a ten sen był bardzo intrygujący :)

Link to comment
Share on other sites

ps. czy w odniesieniu do snu mogę jeszcze o coś spytac? wierzę w świat mistyczny, magiczny bardziej niż w cokolwiek innego duchowego (mam tu na mysli religię)..moze przykre dla niektórych ale dla mnie prawdziwe..

nie wiem co myślec a chciałabym aby ktoś mnie troszkę nakierował..oczywiście chodzi o nieogarnięcie uczuciowe:)

jest mężczyzna , którym się interesuję ale już na początku znajomości popełniłam fall-start(jak zwykle chciałam pokazać,że żaden facet mi nie podskoczy i bez nich daje sobie doskonalę radę)..głupia sprawa , szkoda nawet tłumaczyć szczegóły..jednak myśl o niem nie daje mi spokoju, mamy super kontakt ale z jego strony sprawa jest jasna.. jak to odkręcić:) oczarować go, zaczarować ?chyba bardzo bym chciała tego dokonać i aby sprawy sie odwróciły..

Link to comment
Share on other sites

pomyśl w czym on jest dość dobry, wymyśl czy jest coś pseudopilnego w czym mógłby ci pomóc, zadzwoń lub spotkaj się i poproś o pomoc, ale zrób to zalotnie, ale nie natarczywie i tak żeby on się domyslił, że wcale nie chodzi o pomoc. Musi to być coś przy czym może się przed Tobą popisać - naprawa auta. pomoc w tłumaczeniu, pomoc w egzaminach, problem na dysku komputera - tylko nic infantylnego, gdzie od razu się wie, że nie jest problemem. W trakcie pomocy wyglądaj i pachnij wystrzałowo (tylko bez przesady). Jak się nie domyśli - cóż może za mało inteligentny dla Ciebie. Jak się nie domyśli - przynajmniej sprawisz mu przyjemność. Jak nie będzie chciał pomóc - znaczy, że nie wart twojego zachodu. Mężczyźni zasadniczo lubią ratować kobiety i ta metoda się sprawdza- kiedyś chciałam naprawdę pomocy i nawet sobie nie zadałam trudu, żeby zrobić makijaż i wystąpiłam w pierwszym powyciąganym swetrze jaki znalazłam w szafie - no cóż a on i tak sobie pomyślał i był problem;) Podejrzewam, że kobiety rzadko proszą mężczyzn o pomoc wprost i to daje do myślenia.

Edited by królewna śnieżka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...