Jump to content
poczatkujacy poszukujacy

OCZY I ICH ustawienie podczas relaksu,transu itp

Recommended Posts

poczatkujacy poszukujacy

Chcialbym abyscie napisali jak ustawiacie oczy podczas relaksu,transu i jakie ich ustawienie przynosi lebsze efekty.pamietam ze gdzies czytalem ze powinny byc zwrucone ku gorze tak jakbysmy patrzyli na mozg.czekam na wasze opinie .napewno musza byc zamkniete:haha: ale co dalej patrzycie w przod w gore, boki lub nie zwazacie na materialne oooczyyy.:spioch::kwadr:

Page

Generalnie słyszałam coś o tym, że patrząc jakieś 20cm do góry synchronizujemy obie półkule.

No ale np. podczas fazy REM oczy poruszają się a kiedy wchodzimy do LD przez wilda można zauważyć że oczy skierowane są właśnie ku górze. Więc wydaje się to być jednak ważne ;)

poczatkujacy poszukujacy

testowalem pare ustawien i ustawienie do gory rzeczywiscie sprzyja relaksowi np. patrzenie w dol tez daje efekty .sprawdzajcie i piszcie swoje odczucia.

CrazyPhysicistPL

A moje oczy z kolei są bardzo rozbiegane niekiedy aż bolą :/

Soviel

Patrzenie w górę stymuluje mózg do pracy na falach Theta . Tak gdzieś czytałem. Ja wolę się nie skupiać na oczach. Niby coś tam się dzieje jak zwrócę je ku górze ale szczerze mówiąc przeszkadza mi to.

seastian87

ja się patrze zawsze prosto, to jest mysle najbardziej pozyteczna pozycja, bo patrząc się w doł/górę sprzyja to napięciu gałek ocznych a przeciez najwazniejsze jest rozluźnienie.

InvadersMustDie

Co mają oczy do relaksu ?

Współczuje osobą co mają astygmatyzm . :lol:

Soviel

A ja współczuję osobom, które starają się sprawiać wrażenie że coś o czymś wiedzą. Astygmatyzm mi w niczym nie przeszkadza.

InvadersMustDie
A ja współczuję osobom, które starają się sprawiać wrażenie że coś o czymś wiedzą. Astygmatyzm mi w niczym nie przeszkadza.

Gratuluje wyczucia ironii .

Soviel

^ takie coś to ironia. Chyba bardziej przejrzyste nie sądzisz?