Jump to content

pytanie a propo nieproszonej energii


poczatkujacy poszukujacy

Recommended Posts

ostatnio gdy siedze wieczorem np ogladam tv mam nagly przyplyw energi do moich konczyn dolnych naprawde duzy i staje sie nadpobudliwy [niecierpliwy] jak mialbym gdzies isc .:icon_exclaim:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak nieraz miałem ,tylko ja czułem taki przepływ przez całe ciało i wszystkie kończyny -to jest zjawisko polegające na tym że, otrzymujesz więcej energii kosmicznej ,(za dużo elementu OGNIA- mówiąc terminologią magiczną ,który trzeba zrównoważyć elementem WODY) ,do równoważenia takiej "nadpobudliwości " najlepiej nadaje się MEDYTACJA -Silna Potężna technika rozwoju Duchowego ,Umysłowewgo -Emocjonalnego (Psychicznego ) ,oraz osobistego i szeroko pojętych zdolności twórczych. O medytacji poczytaj poniżej -wszystko na tematy Medytacji.

Tylko ważne żebyś znalazł spokojne miejsce ,z dala od ludzi ,w kompletnej izolacji od świata zewnętrznego (doświadczenie pustyni u Jezusa ) ,żadnej telewizji ,internetu ,komputera,radia -NIC ! ,jesteś poprostuc sam ze sobą i obserwujesz ,wyłaniające się na powierzchnię świadomości z głębin własnej nieświadomości (głębi Psychiki) myśli,w bezpiecznym ,odizolowanym od otoczenia miejscu ,(najlepiej jakbyś miał swój pokój ,) ja mam i uniknąłem wielu pokus życia i uzależnień .

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

dzieki pit a jak myslisz czy jest to zwiazane z moja ostatnia praktyka[cwiczeniami] obe i ld dodam ze narazie nie udanymi.Mam tez pytanko jaka jest roznica pomiedzy relaksacja {np z licze niczeniem oddechow itp. } a medytacja i jakie sa roznice w celach tych praktyk.dodam ze relaksacja wychodzi mi tak sobie .relaksuje sie wszystko jest ok do momentu gdy mam nieslychana chec poruszenia reka lub noga i wszystko idzie na marne.niektore technik relaksacyjnei sa bardzo podobne do medytacji przynajmniej poczatkiem wchodzenia w nizsze czestotliwosci a co dalej jakie sa podstawowe roznice poza postawa ciala.a i czy mozesz [mozecie]zobaczyc i odp. na moj teman z czakra podstawy i sciskiem miedzy brwiami podczas relaksu ktory ma byc ma brama do obe-ld .z gory dzieki za sugrstie

Edited by poczatkujacy poszukujacy
Link to comment
Share on other sites

Napisałem ci ,poczytaj u dołu w mojej sygnaturze ,tam wiele jest o medytacji ,a co do twojego pytania ,to Relaksacja jest Wstępem do Medytacji ,jeśli zaś chodzi o to że praktykowałeś OOB i LD ,to myślę że mógł to być powód tago że odczułeś nadmiar energii .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...