Skocz do zawartości

pytanie a propo nieproszonej energii


poczatkujacy poszukujacy

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio gdy siedze wieczorem np ogladam tv mam nagly przyplyw energi do moich konczyn dolnych naprawde duzy i staje sie nadpobudliwy [niecierpliwy] jak mialbym gdzies isc .:icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nieraz miałem ,tylko ja czułem taki przepływ przez całe ciało i wszystkie kończyny -to jest zjawisko polegające na tym że, otrzymujesz więcej energii kosmicznej ,(za dużo elementu OGNIA- mówiąc terminologią magiczną ,który trzeba zrównoważyć elementem WODY) ,do równoważenia takiej "nadpobudliwości " najlepiej nadaje się MEDYTACJA -Silna Potężna technika rozwoju Duchowego ,Umysłowewgo -Emocjonalnego (Psychicznego ) ,oraz osobistego i szeroko pojętych zdolności twórczych. O medytacji poczytaj poniżej -wszystko na tematy Medytacji.

Tylko ważne żebyś znalazł spokojne miejsce ,z dala od ludzi ,w kompletnej izolacji od świata zewnętrznego (doświadczenie pustyni u Jezusa ) ,żadnej telewizji ,internetu ,komputera,radia -NIC ! ,jesteś poprostuc sam ze sobą i obserwujesz ,wyłaniające się na powierzchnię świadomości z głębin własnej nieświadomości (głębi Psychiki) myśli,w bezpiecznym ,odizolowanym od otoczenia miejscu ,(najlepiej jakbyś miał swój pokój ,) ja mam i uniknąłem wielu pokus życia i uzależnień .

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki pit a jak myslisz czy jest to zwiazane z moja ostatnia praktyka[cwiczeniami] obe i ld dodam ze narazie nie udanymi.Mam tez pytanko jaka jest roznica pomiedzy relaksacja {np z licze niczeniem oddechow itp. } a medytacja i jakie sa roznice w celach tych praktyk.dodam ze relaksacja wychodzi mi tak sobie .relaksuje sie wszystko jest ok do momentu gdy mam nieslychana chec poruszenia reka lub noga i wszystko idzie na marne.niektore technik relaksacyjnei sa bardzo podobne do medytacji przynajmniej poczatkiem wchodzenia w nizsze czestotliwosci a co dalej jakie sa podstawowe roznice poza postawa ciala.a i czy mozesz [mozecie]zobaczyc i odp. na moj teman z czakra podstawy i sciskiem miedzy brwiami podczas relaksu ktory ma byc ma brama do obe-ld .z gory dzieki za sugrstie

Edytowane przez poczatkujacy poszukujacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ci ,poczytaj u dołu w mojej sygnaturze ,tam wiele jest o medytacji ,a co do twojego pytania ,to Relaksacja jest Wstępem do Medytacji ,jeśli zaś chodzi o to że praktykowałeś OOB i LD ,to myślę że mógł to być powód tago że odczułeś nadmiar energii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...