Skocz do zawartości

Straszny sen. Proszę o interpretację.


Wrath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzisiaj śnił mi się jakiś koszmar.

 

Na początku sen zaczął się spokojnie.

Moja rodzina i rodzina sąsiadów wybraliśmy się do piwnicy.

Pamiętam dokładnie jak wchodziliśmy, jak otwierałem drzwi do korytarza między piwnicami.

Stoimi tam i gadamy, gdy nagle dostrzegam kątem oka że przyjeżdża jakaś furgonetka (w sumie dziwne że to widziałem bo piwnice są w podziemiach) a w niej są jacyś ludzie ubrani na czarno.

Patrzą i mówią coś do mnie.

Ja krzyczę i uciekam z mamą i siostrami do piwnicy. Brat zostaje i zamyka nas w środku kluczem (te drzwi zamyka się od zewnątrz, nie da się od środka).

Czekamy tam chwile, po czym brat otwiera i wychodzimy.

Dalej rozmawiamy z sąsiadami, gdy nagle przybiegają ci bandyci z furgonetki.

Łapią 2 naszych sąsiadów i mojego brata jako zakładników.

Ja z mamą już jesteśmy bezpieczni gdy widzimy jak

mój młodszy brat próbuje ucieć i wtedy go zabijają.

To był straszne.

Pamiętam że się wkurzyłem, wziąłem pistolem niewiadomo skąd i wróciłem do nich na dół do piwnicy i zabiłem tych 3 bandytów. Kilka strzałów w głowę.

Pamiętam że dalej mi nie było mało i zabiłem jeszcze w ramach zemsty ich szefa i jego żonę w ich domu (chyba, albo to była rodzina tych bandytów).

Potem wróciłem do swojego domu, chodziłem po pokojach, przeklinałem i niszczyłem wszystko dookoła. Jakbym wpadł w taką furię niszczenia.

Pamiętam że czułem ogromną nienawiść i szaleńczą chęć niszczenia wszystkiego.

Ahh to był straszny sen.

Jak się obudziłem to serce tak szybko mi biło.

Odrazu wlogowałem na stronę żeby opisać ten sen.

 

 

Bardzo prosiłbym o interpretację tego snu.

Czy to może jest jakaś przestroga przed czymś czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...