Skocz do zawartości

dziwna kraina, magiczne zdolnosci


nh00

Rekomendowane odpowiedzi

bylam w przedziwnej lesnej krainie. mialam zdolnosci, ktorych inni nie mieli np. umialam topic plastik czy metal samym dotknieciem dloni najpierw w rekawiczkach potem bez. umialam tez wziac sobie kosmyk wlosow i zmniejszyc do w rece.

pewnego dnia zachorowal moj przyjaciel. ja mu powiedzialam, ze musi wejsc do rzeki (przejrzysta ladna rzeka), by wyzdrowiec, inni zas twierdzili, ze powinien isc na drugi brzeg. on posluchal mnie, nie chcial zastosowac sie do argumentow innych ludzi. mowil, ze w rzece lepiej slyszy i lepiej wszystko widzi i woli tam pozostac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajnie, taki jakby szpan, radosc z tego, ze sie cos umie, czego inni nie umieja, poza tym wszystkich to ciekawilo. bo ja bylam w tym snie jakby z innego swiata. tamtejsi ludzie to cos elfobodobnego, mieli duze uszy i smiesznie nimi nasluchiwali (np. ten przyjaciel w rzece).

chwilowo mialam wrazenie, ze ludzie sie mnie boja i uciekaja przede mna, ale potem byli dla mnie bardzo mili, wiec stwierdzilam, ze sie mylilam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj i dziękuje za odpowiedź.

 

Wiesz zapytałam Ciebie o to, ponieważ z Twego opisu snu byłam ciekawa jak się czułaś posiadając takie właściwości.

Moje 1 wrażenie po przeczytaniu tego snu było takie:

Pragniesz być kimś wyjątkowym a jednocześnie umiesz czerpać radość z tego kim jesteś i jaka jesteś. Po prostu lubisz siebie. Jesteś spostrzegawcza, więc uważaj na niektóre osoby, bo może się okazać, że nie są to przywidzenia.

 

Co sądzisz o takiej interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

To mi sprawiło trudność musze przyznać. Powiem tylko jakie jest moje wrażenie ale ty sama ocenisz czy jestem blisko wyjaśneinia.

 

Widzisz moje skojarzenia zwiazane z tym chorym. Pomyślałam, że masz jakiegoś przyjaciela, któremu bardzo pomagasz i on jest ci wdzięczny i szanuje Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm mozliwe. w sumie nie wiem czy to wazne, ale ten przyjaciel to bardzo bliski przyjaciel w kazdym tego slowa znaczeniu:P wiec moze o cos innego chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...