Skocz do zawartości

policja, ciemność, lęk


Alcara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam...

dawno nic mi się ciekawego nie śniło, aż do tej nocy, tak więc proszę o wsparcie w zrozumieniu i interpretacji mojego koszmaru. :)

 

W formie wstępu ... w życiu mialam trzy domy, w pierwszym się wychowałam z Mamą i Tatą, w drugim spędziłam czas dorastania tylko z Mamą, trzeci stworzylam już sama. W moich snach bardzo często pojawia się dom dziadków, z którymi byłam bardzo związana i wierzę, że Babcia po śmierci daje mi wskazówki, jest takim aniołem stróżem. Nigdy nie śni mi się dom współczesny, a ten, w którym mieszkałam z Mamą bardzo rzadko - chyba raz. Pierwszy dom też śnił mi sie chyba raz w życiu.

 

Dziś właśnie śnił mi się mój pierwszy dom, a raczej ogródek, - było ciemno, ponuro mimo leżącego jak sie później okazało śniegu. W ogródku stało srebrne auto przysypane śniegiem. Byłam zdziwiona, ze stoi tam taki samochód, nie wiedziałam czyj był. W całym tym mroku czułam, ze ktoś obcy kręci się po ogródku, w końcu się zbliża. Przestraszyłam sie i schowałam za ten samochód wciskając się w ten śnieg. Wzięłam telefon i zaczęłam dzwonić na policję, i zdąrzyłam powiedziec tylko tyle, ze potrzebuje pomocy, jest jakiś napad i podawałam adres, ale nie ten, przy którym stał ten mój pierwszy dom, ale ten, w którym mieszkałam później - drugi,- w którym nadal mieszka moja Mama.

Nie wiem czemu, ale podawałam adres niezgodny z prawidlowym miejscem.

Jak skończyłam podawać kod, ten zloczyńca złapał mnie za ramię a ja rzuciłam słuchawkę, krzycząc, że właśnie zadzwoniłam po policję!! a on mi na to, ze on tez jest z policji ... no i przebudziłam spocona ... brrrrrrrrrrrrrrrrr...

W całym tym śnie ten dom byl takim jakby ciemnym, brudnym, zapuszczonym barakiem, ale poznawałam w nim dom z dzieciństwa.

Ważne chyba jest jeszcze to, że we śnie czułam, że tam nie mieszkam już, ale poszłam zobaczyć stare śmieci po latach...

 

z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...