Jump to content

policja, ciemność, lęk


Alcara

Recommended Posts

Witam, witam...

dawno nic mi się ciekawego nie śniło, aż do tej nocy, tak więc proszę o wsparcie w zrozumieniu i interpretacji mojego koszmaru. :)

 

W formie wstępu ... w życiu mialam trzy domy, w pierwszym się wychowałam z Mamą i Tatą, w drugim spędziłam czas dorastania tylko z Mamą, trzeci stworzylam już sama. W moich snach bardzo często pojawia się dom dziadków, z którymi byłam bardzo związana i wierzę, że Babcia po śmierci daje mi wskazówki, jest takim aniołem stróżem. Nigdy nie śni mi się dom współczesny, a ten, w którym mieszkałam z Mamą bardzo rzadko - chyba raz. Pierwszy dom też śnił mi sie chyba raz w życiu.

 

Dziś właśnie śnił mi się mój pierwszy dom, a raczej ogródek, - było ciemno, ponuro mimo leżącego jak sie później okazało śniegu. W ogródku stało srebrne auto przysypane śniegiem. Byłam zdziwiona, ze stoi tam taki samochód, nie wiedziałam czyj był. W całym tym mroku czułam, ze ktoś obcy kręci się po ogródku, w końcu się zbliża. Przestraszyłam sie i schowałam za ten samochód wciskając się w ten śnieg. Wzięłam telefon i zaczęłam dzwonić na policję, i zdąrzyłam powiedziec tylko tyle, ze potrzebuje pomocy, jest jakiś napad i podawałam adres, ale nie ten, przy którym stał ten mój pierwszy dom, ale ten, w którym mieszkałam później - drugi,- w którym nadal mieszka moja Mama.

Nie wiem czemu, ale podawałam adres niezgodny z prawidlowym miejscem.

Jak skończyłam podawać kod, ten zloczyńca złapał mnie za ramię a ja rzuciłam słuchawkę, krzycząc, że właśnie zadzwoniłam po policję!! a on mi na to, ze on tez jest z policji ... no i przebudziłam spocona ... brrrrrrrrrrrrrrrrr...

W całym tym śnie ten dom byl takim jakby ciemnym, brudnym, zapuszczonym barakiem, ale poznawałam w nim dom z dzieciństwa.

Ważne chyba jest jeszcze to, że we śnie czułam, że tam nie mieszkam już, ale poszłam zobaczyć stare śmieci po latach...

 

z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...