Jump to content

woda po kostki ?

sylwiajablonska
 Share

Recommended Posts

witam ;)snila mi sie sasiadka 3 razy z rzedu z ktora nie rozmawiam od ok8 miesiecy ,nie lubie jej,raz snila mi sie ze przyszla zaplakana bo sledzil ja staryszy facet i czulam jej strach ale kiedy chcialam jej jakos pomoc cos powiedziec nagle wskoczyla w ramiona mojego faceta:/on ja pocieszal i czulam ze jestem nie potrzebna czulam sie okropnie ...drugi dzisiaj znowu ona pijaca kawe na mojej sofie klotnia z moim pomiedzy nami wygnanie jej ale ciezko bylo bo w mieszkaniu byla woda i biegalam do toalety jakby przeziebiona ciagle sikalam .inne kobiety ukazaly mi sie probujac mnie wesprzec i sie obudzilam:/o co chodzi nigdzie nie znalazlam chodzic w wodzie ...nie znosze tej sasiadki moze stad ona mi sie sni .w dniu w ktorym zabronilam jej do nas przychodzic moj chlopak uznal ze zrobilam blad ze jej dobrze nie rozumiem w pewnym stopniu sie za nia wstawil...

Witam!

Sen wskazuje na to ze podświadomie jesteś zazdrosna o swojego faceta. To jego wstawienie się za sąsiadka odebrałaś jako alceptacje jej jako kobiety czyli "obiekt konkurencyjny" wskazują na to w twoich snach dwa symbole, wskoczenie sąsiadki na ramina twojego faceta i to że gdy chciałas ją wygonić musiałaś wychodzić do toalety czyli cos defintywnie ci przeszkadzało i dodatkowo pozostaje niepenośc co oni robią jak ty jesteś w toalcie. woda w twoim śnie to uczucia zaś to że sięga ci do koloan wskazuje na to że jest to sprawa seksulana (dolna częśc ciała - od pasa w dół symbolizuje naszą seksualność).

Pozdrawiam:

Sławomir

Witam!

Sen wskazuje na to ze podświadomie jesteś zazdrosna o swojego faceta. To jego wstawienie się za sąsiadka odebrałaś jako alceptacje jej jako kobiety czyli "obiekt konkurencyjny" wskazują na to w twoich snach dwa symbole, wskoczenie sąsiadki na ramina twojego faceta i to że gdy chciałas ją wygonić musiałaś wychodzić do toalety czyli cos defintywnie ci przeszkadzało i dodatkowo pozostaje niepenośc co oni robią jak ty jesteś w toalcie. woda w twoim śnie to uczucia zaś to że sięga ci do koloan wskazuje na to że jest to sprawa seksulana (dolna częśc ciała - od pasa w dół symbolizuje naszą seksualność).

Pozdrawiam:

Sławomir

masz na to jakas recepte aby te koszmary sie skonczyly:P bo ja sie nie wysypiam:/

Już samo to że uświadomiłaś to że może to chodzić o zazdrość spowoduje zmianę marzeń sennych i "wygaśnięcie snu z sąsiadką w roli głównej"