Jump to content

Katastrofa lotnicza i pomoc


Guest Beatka1106

Recommended Posts

Guest Beatka1106

Miałam ostatnio taki sen. Stoje sobie z grupka ludzi, moze znajomymi na dworzu i nagle patrze leci samolot, nagle zaczyna spadać, ja krzycze "matko On zaraz sie rozbije", zaraz patrze a tuż nad ziemią ten samolot zamienia sie w busa, taki miniautokar i sie rozibja, było to niedaleko nas, wiec ja krzycze do tcy ludzi zwońcie po karetke a ja biegne na miejsce zdarzenia i pobiegłam.

Potem byłam już w szpitalu, jakiś człowiek (chyba mężczyna) z tego wypadku leżał w jednej sali niedużej, lekarz otworzył drzwi, chyba ktoś do tej sali wszedł i ja też tak drgnęłam bo chciałam wejść (nie dokońca wiedziałam co jest za tymi drzwiami) ale zobaczyłam ze to jest ten człowiek z wypadku, a skoro ja nie jestem z rodziny to nie moge wejsc wiec się cofnęłam. A ten lekarz do mnie "prosze, zapraszą Panią do środka", a ja mówie, ze ja nie jestem z rodziny wiec niech rodzina wchodzi a nie ja, a ten lekarz nalegał i w konsekwencji weszłam. lekarz był miły uśmiechnięty, czułam się troche zaskoczona zdziwiona ale i miło mi było że mi pozwolił, jakby jakieś wyróżnienie. Bo jak weszłam to miałam takie uczucie jakbym była jakąś praktykantką z akademi medycznej i On mi pozwolił zobaczyć jak taka pomoc człowiekowi wygląda na żywo itd, zobaczyc to w praktyce.

 

Nie kumam czy to znaczy że bede musiała komus pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Guest Beatka1106

Od jakiegoś czasu mam sny że komuś pomagam albo komuś dzieje się krzywda. Zaczęło się od mojego psa któremu coś się stało i niosłam go na rekach do weterynarza.

Później śniła mi sie śmierć Mamy, potem że mój Tata jest nieuleczalnie chory. A wczoraj ta katastrofa i umierający mężczyzna.

 

Czy te wszystkie sny mają wspólny sens?

Link to comment
Share on other sites

Sorki nie pomogę bo nic mi ten sen nie mówi.

Ale zastanów sie proszę nad tym że te zaproszenie przez lekarza to nie jest zaproszeniem do zrobienia przez ciebie badań?

Link to comment
Share on other sites

Guest Beatka1106

Hmm... no nie wiem nie wiem.. moje pierwsze skojarzenia były takie że musze komuś pomóc, najprawdopodobniej komuś mi bliskiemu.

 

Ale dziękuje Sławku za zainteresowanie :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...