Skocz do zawartości

Cwiczenie :) od Astry :)


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie nie ma napisane nic że osoby nie wróżące z tarota nie mogą dawać ćwiczeń więc chyba mogę :)

 

Musze pojechać coś odebrać:

 

Gdzie muszę pojechać ?

Czy jest to daleko od mojego domu?

Co muszę odebrać ?

Czy jest to coś wartościowego ?

Kto mi będzie to dawał ?

Jak długo musiałam czekać na to żeby to odebrać ?

Czy pojadę po to sama ?

 

I dla chętnych czym tam pojadę ?

 

 

Odpowiedz w piątek wieczorkiem :)

 

 

Oczywiście na wszystkie pytania znam odpowiedz :)

Edytowane przez Astra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie muszę pojechać ?7 mieczy - miejsce trudno dostępne, gdzieś gdzie są zasoby materialne (bank,sklep,hurtownia,fabryka) lub bogata rezydencja - może wejdziesz tam od tyłu - przez znajomości

Czy jest to daleko od mojego domu? 7 pucharów - wydaje się być blisko (np.na mapie), ale w rzeczywistości jest daleko (bo np.jest zły dojazd)

Czy pojadę po to sama ? 10 mieczy - sama

I dla chętnych czym tam pojadę ? kapłanka - myślę,że raczej nie będziesz sama kierować pojazdem (może pociągiem, samolotem,morzem)

 

 

Co muszę odebrać ? pytania pomocnicze:

przedmiot/zwierzę - 2 monet - na dwoje babka wróżyła, ale obstawiam jakiś przedmiot, bo monety to materializm

kategoria - 5 pucharów - coś ezoterycznego, z psychologii, związanego z przemianą duchową lub fizyczną,może zmiana profilu firmy,coś ze zmianą mieszkania?

konkretnie co to jest - umiarkowanie- myslę,że przedmiot, który wprowadzi porządek do twojego życia,twojej firmy(i tu by mi pasował pies,gdyby to było zwierzę)(z rysunku: hmm.. coś okrągłego? - jakiś wisiorek,coś ozdobnego do domu ,coś do kuchni (kieliszki,waga),a może pralka,biurko,komputer)

Czy jest to coś wartościowego ? rycerz mieczy - mogło wprowdzić zamieszanie w twoich finansach,więc raczej dość wartościowe

 

Kto mi będzie to dawał ? Q buław - dojrzała kobieta, zdolna, taka,która sama zapracowała na swój sukces (może twoja matka-ale nie sądzę), przyjaźnie nastawiona

Jak długo musiałam czekać na to żeby to odebrać ? 8 mieczy - 8 miesięcy, (długo byłaś "w pulapce" - może nie było tego towaru na rynku lub nie miałaś funduszy,ale miałaś to na oku)

 

tak na początku pomyślałam sobie,że jedziesz po kociaka zamówionego :)

Ciekawa jestem odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie kręci żeby powiedzieć co się zgadza ale nie chce sugerować nic następnym :)

 

A i dla tych którzy być może gdzieś przeczytali mój post: To nie chodzi podgrzewacz który oddałam do naprawy :)

Edytowane przez Astra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie muszę pojechać ?-Wisielec

jest to niezbyt ciekawe miasto, miejsce gdzie można się wyciszyć.

Czy jest to daleko od mojego domu?-X mieczy

tak to daleko od domu.

Co muszę odebrać ?-VI pucharów

to jest rzecz może z przeszłości,o której marzyłaś, może jakiś naszyjnik albo cos ważnego dla ciebie.

Czy jest to coś wartościowego ?-VIII mieczy

może innym wydaje się to niewartościowe ale dla ciebie na pewno tak.

Kto mi będzie to dawał ?-V pucharow , Papież

to mężczyzna starszy od ciebie, z którym nie masz dobrych relacji., może ktoś z rodziny albo były chłopak?

Czy pojadę po to sama?-II kije

ja bym powiedziała że z chłopakiem, bliską osobą.

dla chętnych czym tam pojadę ?-As monet

myślę że raczej samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pojechać coś odebrać:

 

Gdzie muszę pojechać ?6 buław...do rodzinnego domu

Czy jest to daleko od mojego domu?10 buław....myślę,że do 100 km...

Co muszę odebrać ?Arcykapłanka...z czymś ezoterycznym mi się skojarzyło,może jakieś książki,karty,atrybuty wiedzy ,może coś związanego z magią....

Czy jest to coś wartościowego ?4 denarów,dla ciebie tak,chcesz się zabezpieczyć ... by to nie trafiło w niepowołane ręce

Kto mi będzie to dawał ?5 benarów.kobieta ...niezbyt zamożna...mama,siortra

Jak długo musiałam czekać na to żeby to odebrać ?Umiarkowaniedługo..5 lat..lub 14 miesięcy

Czy pojadę po to sama ?6 mieczynie...z mężczyzną,jeszcze mam na karcie dziecko...więc może w trójkę....

 

I dla chętnych czym tam pojadę ?Rycerz mieczyKoń na karcie...konie mechaniczne...myślę,że samochodem,ale może mieć otwierany dach...lub z szyberdachem...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny więc najpierw zaznaczę na kolorowo u każdej z was co się zgadza a na końcu napiszę o co chodziło :)

 

 

Orchidea87

 

Gdzie muszę pojechać ?7 mieczy - miejsce trudno dostępne, gdzieś gdzie są zasoby materialne (bank,sklep,hurtownia,fabryka) lub bogata rezydencja - może wejdziesz tam od tyłu - przez znajomości

Czy jest to daleko od mojego domu? 7 pucharów - wydaje się być blisko (np.na mapie), ale w rzeczywistości jest daleko (bo np.jest zły dojazd)

Czy pojadę po to sama ? 10 mieczy - sama

I dla chętnych czym tam pojadę ? kapłanka - myślę,że raczej nie będziesz sama kierować pojazdem (może pociągiem, samolotem,morzem)

 

 

Co muszę odebrać ? pytania pomocnicze:

przedmiot/zwierzę - 2 monet - na dwoje babka wróżyła, ale obstawiam jakiś przedmiot, bo monety to materializm

kategoria - 5 pucharów - coś ezoterycznego, z psychologii, związanego z przemianą duchową lub fizyczną,może zmiana profilu firmy,coś ze zmianą mieszkania?

konkretnie co to jest - umiarkowanie- myslę,że przedmiot, który wprowadzi porządek do twojego życia,twojej firmy(i tu by mi pasował pies,gdyby to było zwierzę)(z rysunku: hmm.. coś okrągłego? - jakiś wisiorek,coś ozdobnego do domu ,coś do kuchni (kieliszki,waga),a może pralka,biurko,komputer)

Czy jest to coś wartościowego ? rycerz mieczy - mogło wprowdzić zamieszanie w twoich finansach,więc raczej dość wartościowe

 

Kto mi będzie to dawał ? Q buław - dojrzała kobieta, zdolna, taka,która sama zapracowała na swój sukces (może twoja matka-ale nie sądzę), przyjaźnie nastawiona

Jak długo musiałam czekać na to żeby to odebrać ? 8 mieczy - 8 miesięcy, (długo byłaś "w pulapce" - może nie było tego towaru na rynku lub nie miałaś funduszy,ale miałaś to na oku)

 

Akszeinga1985

 

Gdzie muszę pojechać ?-Wisielec

jest to niezbyt ciekawe miasto, miejsce gdzie można się wyciszyć.

Czy jest to daleko od mojego domu?-X mieczy

tak to daleko od domu. I TAK I NIE :)

Co muszę odebrać ?-VI pucharów

to jest rzecz może z przeszłości,o której marzyłaś, może jakiś naszyjnik albo cos ważnego dla ciebie.

Czy jest to coś wartościowego ?-VIII mieczy

może innym wydaje się to niewartościowe ale dla ciebie na pewno tak.

Kto mi będzie to dawał ?-V pucharow , Papież

to mężczyzna starszy od ciebie, z którym nie masz dobrych relacji., może ktoś z rodziny albo były chłopak?

Czy pojadę po to sama?-II kije

ja bym powiedziała że z chłopakiem, bliską osobą.

dla chętnych czym tam pojadę ?-As monet

myślę że raczej samochodem.

 

 

Arivo

 

 

Gdzie muszę pojechać ?6 buław...do rodzinnego domu

Czy jest to daleko od mojego domu?10 buław....myślę,że do 100 km...

Co muszę odebrać ?Arcykapłanka...z czymś ezoterycznym mi się skojarzyło,może jakieś książki,karty,atrybuty wiedzy ,może coś związanego z magią....

Czy jest to coś wartościowego ?4 denarów,dla ciebie tak,chcesz się zabezpieczyć ... by to nie trafiło w niepowołane ręce

Kto mi będzie to dawał ?5 benarów.kobieta ...niezbyt zamożna...mama,siortra

Jak długo musiałam czekać na to żeby to odebrać ?Umiarkowaniedługo..5 lat..lub 14 miesięcy

Czy pojadę po to sama ?6 mieczynie...z mężczyzną,jeszcze mam na karcie dziecko...więc może w trójkę....

 

I dla chętnych czym tam pojadę ?Rycerz mieczyKoń na karcie...konie mechaniczne...myślę,że samochodem,ale może mieć otwierany dach...lub z szyberdachem...

Edytowane przez Astra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

 

 

Gdzie muszę pojechać ?

 

Do salonu i serwisu samochodowego

 

Czy jest to daleko od mojego domu?

 

Jest to w tej samej miejscowości ale na drugim jej końcu a biorąc pod uwagę Ze Warszawa jest duża to wychodzi jakieś 30 kilometrów więc jak dla mnie daleko :)

 

Co muszę odebrać ?

Opony zimowe

Czy jest to coś wartościowego ?

Sporo mnie to kosztowało ale po odebraniu wiadomo że nie sprzedała bym ich za tyle za ile kupiłam

Kto mi będzie to dawał ?

 

Będzie mi je dawała kobieta która mnie dobrze zna i zawsze mnie obsługuje jak tam jeżdżę

Jak długo musiałam czekać na to żeby to odebrać ?

Brawo Orchidea dokładnie 8 miesięcy bo do celowo miały to być felgi ale okazało się że w salonie nie zauważyli że zamówiłam takie których już nie produkują więc zamieniłam na opony :)

Czy pojadę po to sama ?

 

Nie. Pojadę tam z mężczyzna mi bliskim

 

I dla chętnych czym tam pojadę ?

 

Pojadę samochodem ale nie ja będę prowadziła

 

I a propos tego co wam dodatkowo powychodziło w kartach to faktycznie opony sa związane ze zmiana :) bo trzeba zmienić z letnich :) i ma to związek z firma bo zakup widnieje na moją firmę a nie tylko na mnie (chociaż to to samo) i faktycznie Warszawa nie jest ciekawym miastem

 

 

 

Dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu i proszę się nie smutać że komuś coś żle poszło :)

Edytowane przez Astra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Astra - to było fajne ćwiczonko ;)

To super, że dałaś nam to zadanie mimo,że nie zajmujesz się tarotem

1000x bardziej wolę ćwiczyć praktyczną znajomość tarota niż czytać o nim książki :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Tak sobie pomyślałam że to ciekawy temat na ćwiczenie :)

Bardzo ładnie Ci poszło :) może kiedyś zgłoszę się na jakąś wróżbę :)

 

Pozdrawiam

 

 

 

A i zapomniałam dodać że punkcik reputacji dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...