Skocz do zawartości

ja Baran ona Rak


rene83

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś by się podjął interpretacji partnerskiej na podstawie oto wytycznych

 

moja data 21.03.1983 godz.13.50 i jej data urodzenia 09.07.1989 godz. 14.25

 

wspólne współrzędne 53.229*N 14.479*E

 

byłbym bardzo wdzięczny, ewentualnie proszę o wiadomość na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przyciąganie i odpychanie w tym układzie... Ty jesteś dynamicznym, ona receptywną... generalnie sporo konfliktów, sprzeczek, widoczna spora niezgoda, różnice zdań, wręcz walka. Reagujecie na siebie impulsywnie.

Konflikty ego, Ty możesz mieć wobec niej dyktatorskie zapędy. Wiele emocjonalnych konfliktów, trudności z porozumiewaniem się, komunikacją, wzajemny brak zrozumienia.

Aby cokolwiek z tego układu było pozytywnego potrzeba wzajemnej cierpliwości, zrozumienia, wyrozumiałości, respektować wzajemną wolność. Generalnie to jednak powinniście się omijać z daleka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jeszcze parę słów to tego tematu z moich osobistych doświadczeń z tzw." życia wziętego" to powiem,że ten układ Rak-Baran to totalna pomyłka !

Jestem również urodzona 9 lipca i prawie 10 lat męczyłam się w w związku z Baranem z dokładnie tego samego dnia urodzenia tj 21 marca (nawiasem mówiąc najbardziej baranowaty Baran)

Emocji na wspólnej drodze nie zabrakło,ani przeżyć! Ale bilans smutny niestety.

Mimo wszystko powodzenia życzę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

tak niemusi byc !!! ja z moja myszką jestem juz od 6 lat i prawda zdazaja sie nam klotnie ale zadko , jestesmy bardzo szczesliwi i zakochani , planujemy slub :D więc to niezalezy az tak od zodiaku ale od drugiej osoby ! od MILOSCI !! bo jezeli ty kogos kochasz i on ciebie tez to wszystko bedzie pieknie ! zyczę wszystkim baranom i raka powodznia ! mam tez kumpla który kiedys mial tak samo on jest starszy juz i ma 3 dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...