Skocz do zawartości

Dziwny sen z bajki


BXD

Rekomendowane odpowiedzi

MIAŁAM SEN Z BAJKI AMERYKAŃSKI SMOK MOŻĘ KOJAŻYCIE, NO TO MOJA ULUBIONA BAJKA W KTÓREJ SĄ SMOKI I ŁOWCY WIĘC, CO DZIENNIE MI SIĘ ŚNI ZE JESTEM TYM SMOKIEM PIERWSZY Z TYM ZWIĄZANY SEN BYŁ ZE POSZŁAM W JAKIEŚ MIEJSCE ZACZEŁAM LECIEĆ W GÓRE NAGLE ZAKRĘCIŁO MI SIĘ W GŁOWIE I SPADAŁAM SPADŁAM ŻE TAK POWIEM NA CZTERY ŁAPY XD , CODZIENNIE COŚ NOWEGO NAJPIERW UCZYŁAM SIĘ LATAĆ NORMALNIE PRÓBOWAŁAM RUSZAĆ SKRZYDŁAMI PARE METOW I ZIEMIA NASTEPNIE ZACZELAM RUSZAC REKAMI I NOGAMI MNIEJWIECEJ TAK JAK SIE PŁYWA PIESKIEM, NO ALE SIE NAUCZYŁAM HEH POTEM OGON A TERA OGIEN [RAZ SIE UDAŁO:tiaaa_na: XD] A WIEC OSTATNIO MI SIĘ SNILO ŻE BYŁAM W SZKOLE NIE I PRZYPADKOWO SIĘ ZMIENIŁAM W SMOKA, NO TO TAK JAK NAPOCZATKU PISALŁAM ZE W TEJ BAJCE SA SMOKI I ŁOWCY [POGROMCY SMOKOW] PO ZMIANIE WSZYSC SIE SPOJRZELI NA MNIE POWIEDZIAŁAM O KUR... CI CO SIE SPOJRZELI TO BYLI CI NIBY ŁOWCY, JEDEN Z NICH KRZYKNA "SMOK" WZIELI SWOJE KIJKI:bejsbolmj6: Z KOLCAMI "WYGLAD BEDZIE W 2 SERI BAJKI" I ZACZELI MNIE GONIC PO CAŁEJ SZKOLE. WESZŁAM NA PAWILON KL.1 SP TAM MIAL LEKCJIE W-F MOJ BRAT MYŚLALAM ZE MI POMOZE A TU ZEBRAL KOLEGOW I ZACZELI MNIE LAC TYMI KIJKAMI I JESZCZE ZAWOŁALI TYCH CO MNIE GONILI I TAK BEZ PRZERWY MNIE GONILI. CO MOGL TEN SEN OZNACZAC CHOC SZCZERZE MOWIAC TO CHCIALA BYM BYC SMOKIEM ALE NIE AZ TAK ZEBY MNIE CHCIELI WIECIE CO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny sa tylko wskazowkami naszej podswiadomosci i nie nalezy ich brac za bardzo do siebie, no i tez nalezy podchodzic indywidualnie do swojego snu wiec to sa tylko przypuszczenia. No wiec mysle ze tu moze chodzic o dorastanie i wchodzenie na nowy etap zycia, smok (jest silny i lata) to cos na ksztalt twojej psychiki ktora wkracza na nowy wyzszy etap zdobywasz doswiadc zenie i zyciowa sile, przez latanie mozna stwierdzic ze pewnosc siebie i szczescie, wszystko tak kolorowo, ale ci lowcy to sa przeszkody na twojej drodze zycia ktore predzej czy pozniej Cie napotkaja. Reasumujac te sny to moze byc odzwierciedlenie twojego zycia codziennego, nowe wyzwania, potyczki itd. a jesli pragniesz byc smokiem to rownie dobrze moga to byc twoje ukryte marzenia wychodzace na jaw we snie.

dzieki, pozdrawiam nie Slawomir :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...