Jump to content

Oczy


NibyNic

Recommended Posts

Hej! Ostatnio ciągle śnią mi się jakieś koszmary. Żyję w ciągłym stresie, napięciu – jest to związane głównie z pracą, ale chyba nie tylko… Ten dzisiejszy sen był wyjątkowy: siedziałam w pracy przy swoim biurku i patrzyłam w okno, do którego w małych grupkach podchodziły dzieci. Za każdym razem jedno z nich podchodziło bardzo blisko i przeglądało się w szybie jak w lustrze. Najgorsze jest to, że każde z nich miało pokiereszowane i zakrwawione jedno oko – widziałam to bardzo wyraźnie i z najdrobniejszymi detalami: dziura w gałce, poszarpanie, rozerwanie. Najdziwniejsze jest to, że na ich twarzach nie było bólu ani emocji, tylko zupełna obojętność… Jak zoombi. Ja też przyglądałam się im obojętnie, myślałam tylko, że musiały bardzo niebezpiecznie się bawić i dziwiło mnie trochę, że akurat tyle dzieciaków uszkodziło sobie po jednym oku.

Cały dzień mam dziś ten niezwykły widok przed oczyma. Patrzyłam w sennikach, ale nie bardzo umiem sobie poradzić z interpretacją swojego snu. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zechciał mi pomóc.

Edited by NibyNic
Link to comment
Share on other sites

Oczy zwiastują niepokój wewnętrzny, zacięcie się własną osobowością. W sumie to były oczy uszkodzone/rozerwane jak napisałaś więc zwiastują cierpienia w miłości. Jeżeli masz jakieś kłopoty w pracy to musisz uważać żeby Cie czasem nie wyrzucili bo oczy także były chore a tak owe zwiastują brak pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Sen dotyczy pracy bo i tam sie rozgrywał. To ze dzieci miały problem z prawym okiem to również wskzuje na pracę (prawa strona męska, odpowiadająca za pracę i działanie) a to że tobie sie przygladaja to tak jakby ktoś sie przypatrywał twojej pracy w celu dołozenia ci zadań i obowiązków (to są te dzieci)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...