Skocz do zawartości

ucieczka od mezczyzny


Camila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mialam ostatnio okropny sen, z tego co pamiętam to siedzialam w domu znajomej i rozmawialam z jej matka potem dolaczyli do nas mezczyzni( nie znalam ich) bylo ich 3 i gotowali krewetki( troche to dziwne no ale tak mi sie snilo), nastepnie wyszlam z ich domu i znalazlam sie na jakiejs krzyzowce, przeszlam przez ulice i szlam wiejska droga wsrod alei drzew a gdzie czasami staly pojemnkik znowu z krewetkami i czulam ze gdzies w poblizu jest jezioro. Nagle doznalam uczucia ze lepiej nie isc tu samemu zwlaszcza ze zobaczylam za mna jadacy czarny samochod. Wrocilam na druga strone krzyzowki skad przyszlam ale za chwile znow wrocilam w ta alejke drzew. Szłam i znowu zobaczylam to samo auto jadace za mna, wyszedl z niego jakis mezczyzna i patrzyl na mnie okropnym pozadajacym i oblakanym wzrokiem, mialam wrazenie ze chce mi zrobic krzywde, zaczelam krzyczec i uciekac, caly obraz jakby przeniosł sie w tunel miedzy peronami na dworcu pkp, z prawej i lewej strony schodzily kobiety ale mimo to ze ja krzyczalam nikt mnie nie widzial i nie slyszal w dodatku ciagle bylam w takiej samej odleglosc od tego faceta a on ciagle na mnie patrzyl i sie usmiechal. Prosze zinterpretowac moj sen, mam nadzieje ze nie przytrafi mi sie cos takiego i nigdy nie spotkam tego mezczyzny a po czesci pamietam jak wygladal :(

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...