Skocz do zawartości

Szwagier jako demon


Honiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Bardzo proszę o interpretacje snu ponieważ mam pewne obawy,że może być wiązany z moim wyjazdem na wakacje właśnie do szwagra i żony(mojej siostry) zagranice :(

 

Śnił mi się szwagier,który był demonem i chciał mnie zabić.Wtedy jakaś kobieta pokazała mi roślinę,która rosła pomiędzy drzwiami.Zerwała jej pnącza i zrobiła z niego wiązkę...powiedziała ,że to mnie przed nim uchroni.I tak się stało.Demon nie mógł podejść do mnie bo odpychała go jakaś niewidzialna siła.Po jakimś czasie ta wiązka zaczęła maleć i z tym moja obrona.Gdy rośliny już nie było demon schwytał mnie i postanowił uwięzić.Chciał żebym mu pokazała gdzie jest pewnie miejsce.Nie chciałam tego zrobić i uciekłam.znalazłam się w kuchni tej kobiet,która zrobiła mi wiązkę.Pomyślałam,że może mieć gotowe zrobione i zaczęłam szukać ich po całej kuchni.Znalazłam długie patyki a na nich przywiązaną sierść pomyślałam,że może pomoże i wzięłam kilka ze sobą.Znalazłam tez komórkę,która po pewnym czasie zadzwoniła,ale bałam się odebrać.Kiedy się zorientowałam,że demon wie gdzie jestem,zaczęłam w pośpiechu uciekać w dół po schodach.Niestety cały mój wysiłek poszedł na marne bo demon i tak mnie złapał i znów uwięził :( W końcowym śnie pojawiła się znów ta kobieta! I znów chciała mi pomóc ,ale nie wiem czy jej się udało bo nagle się obudziłam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honiaa, sądzę, że sen miał na celu ostrzeżenie Cię przed dalszą destrukcyjną działalnością wobec szwagra. Widać motywy ucieczki, pragnienia schronienia. Musisz ważyć słowa, jakie będziesz do niego mówiła, bo widać, że jest między Wami pewna bariera, której nie wolno przekroczyć.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...